Erkekleri nasıl elde tutarız

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. bir erkek nasıl aşık edilir erkek nasıl aşık edilir sevgilini etkilersin bir elde sevdiğin çocuğu etkilersin
    Uzmanlar, kadınların 10 hatadan uzak durması halinde, sevdikleri erkeği asla kaybetmeyeceklerini savunuyor

Erkekler konuşmayı sevmez
    Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.

Hesabı devamlı ona ödetmeyin
    Erkeklerin genellikle cömert davranmayı sevdiğini ifade eden uzmanlar, 'Ama bırakın, içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler' diyor.

Duygularınıza hakim olun
    Partneriniz sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.

Arkasından konuşmayın
    Arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama, arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yalnız sizin aranızda kalmalı.

Fazla ileri gitmeyin
    Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay gösteremez. Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, sorun yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.
    Kadınlar Melektir
  2. Cevap: Erkekleri nasıl elde tutarız

Erkekler konuşmayı sevmez
    Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.
    18 Yıldır resmen sessiz sinama oyunu oynuyorum.Bazen konuşayım diyorum yok olmuyor artık vazgeçtim. Eşim konuşursa bende konuşuyorum yoksa yokk oda halinden oldukça memnun dır dır eden yada sürekli konuşan bir eş yok karşısındaa
  3. Ben de sizden bi şey rica edicem.
    Eşim benden face kullanmamı istemiyor ama onun face i var biz aramızda bir anlaşma yapmıştık,facebook kullanıcaksak eğer ben erkeleri o da kızları ne eklicek ne de takip edicekti.
    Ama kendisi bu anlaşmaya sadık kalmıyor vebu anlaşmanın kızları takip etmeme kuralını bozdu.Ne yapmalıyım,kızları takip etmesinden waz geçirmeye çalışıyorum olmuyor.
    ACİL CEVAP LÜTFEN YARDIM EDİN YOKSA KAFAYIN YİYCEM :(

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eşini nasıl etkilersin

,
  2. kocamı nasıl elde tutarım

,
  3. eşimi nasıl elde tutarım

,
  4. kocami nasil elde tutabilirim,
  5. eşimi nasıl elimde tutarım,
  6. erkeğimi nasıl elimde tutabilirim,