Erkekleri nasıl elde tutarız

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Kayıt: 25 Temmuz 2007

bir erkek nasıl aşık edilir erkek nasıl aşık edilir sevgilini etkilersin bir elde sevdiğin çocuğu etkilersin Uzmanlar, kadınların 10 hatadan uzak durması halinde, sevdikleri erkeği asla kaybetmeyeceklerini savunuyor

Erkekler konuşmayı sevmez
    Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.

Hesabı devamlı ona ödetmeyin
    Erkeklerin genellikle cömert davranmayı sevdiğini ifade eden uzmanlar, 'Ama bırakın, içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler' diyor.

Duygularınıza hakim olun Partneriniz sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.

Arkasından konuşmayın
    Arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama, arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yalnız sizin aranızda kalmalı.

Fazla ileri gitmeyin
    Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay gösteremez. Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, sorun yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.

2. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Kayıt: 27 Ocak 2009

Cevap: Erkekleri nasıl elde tutarız
    Erkekler konuşmayı sevmez
    Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.
    18 Yıldır resmen sessiz sinama oyunu oynuyorum.Bazen konuşayım diyorum yok olmuyor artık vazgeçtim. Eşim konuşursa bende konuşuyorum yoksa yokk oda halinden oldukça memnun dır dır eden yada sürekli konuşan bir eş yok karşısındaa

3. bıkmış

bıkmış Forum Okuru Kayıt:

Ben de sizden bi şey rica edicem. Eşim benden face kullanmamı istemiyor ama onun face i var biz aramızda bir anlaşma yapmıştık,facebook kullanıcaksak eğer ben erkeleri o da kızları ne eklicek ne de takip edicekti.
    Ama kendisi bu anlaşmaya sadık kalmıyor vebu anlaşmanın kızları takip etmeme kuralını bozdu.Ne yapmalıyım,kızları takip etmesinden waz geçirmeye çalışıyorum olmuyor.
    ACİL CEVAP LÜTFEN YARDIM EDİN YOKSA KAFAYIN YİYCEM :(
Erkekleri nasıl elde tutarız konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Başarılı Lider 'En İyi'leri Elinde Tutar

dünyanın en başarılı liderleri dünyada lider olan kişiler Dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren, 60 bin çalışanı ve 16 milyar dolar cirosu bulunan Xerox, ‘rekabet için gerekli farklılığı insan kaynağını yaratır’ bilinciyle yönetiliyor. ‘İş için iyi’ olanın işe alındığı firmada, başarılı çalışanları tutmanın yolunun, iyi yöneticiler olduğuna inanılıyor. Ar-Ge’de çalışacak kişiler, dünyanın...
  2. Erkeği nasıl elde eder ve elde tutarız

erkekler Ardaşlar eğer bir erkekden hoşlanıyorsanız: ona biraz yakın biraz uzak olun diyelim ki o fenerli fener forması giyin zor durumda fırsatı değerlendirin yılmayın ona sevginizi gösterin birazda saf kız ayağına yatın herşeyi sormayın:nerdeydin ne düşünüyorsun?v.s bakışlarınız önemlidir.ani bir bakış yanlız kalma erkeklerin kaçınılma noktalarından biride: annesine iyi davranın.yemek yapın...
  3. Oruç tutarken günlük beslenme şeklimiz nasıl olmalı

islamda beslenme Oruç tutarken sağlık açısından dikkat etmemiz gereken konularda daha dikkatli olursak daha rahat bir şekilde orucumuzu tutarak ramazan ayını daha rahat geçirebiliriz arkadaşlar... Oruç tutan kişilerin günlük beslenme şekli ve öğün sayısı değiştiği için beslenme hataları yapılmakta ve bu beslenme hataları ciddi rahatsızlıklara yol açmaktadır. 11 ayın Sultanı Ramazanda...
  4. Asgari geçim indirimi tutarı nasıl hesaplanır?

asgari geçim indirimi nasıl hesaplanır,asgari geçim indirimimi nasıl hesaplayabilirim,asgari geçim indirimi almak istiyorum nasıl hesaplarım, Asgarî geçim indirimi, ücretin elde edildiği takvim yılı başında geçerli olan ve sanayi kesiminde çalışan 16 yaşından büyük işçiler için uygulanan asgarî ücretin yıllık brüt tutarına; • Mükellefin kendisi için % 50'si, • Çalışmayan ve herhangi bir...

Sayfayı Paylaş