gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Erkekleri neden sevdigimizi anladim

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. * Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar.

* Tıraş olduklarında yanakları yumuşacık olur.

* Hesabı ödemek için istekli olurlar, sık sık çiçek alırlar.

* Her zaman için teknolojiden bizden daha iyi anlarlar.

* Omuzları ergonomiktir.

* Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler.

* Bir araya geldiklerinde ilgimizi çekmeyen konulardan konuşup bizi sıksalar bile, teknik servis
    olarak işimize yararlar.

* Eve geç kalma dertleri olmadığından, bizi uğurlamadan eve gitmezler.

* Ailemizden gece izni alabilmemiz için dua ederler.

* Ağladığımızda bizden fazla üzülürler.

* Ağlayarak onlara her istediğinizi yaptırabilirsiniz. (Üstelik bu gerçeği bilirler de!)

* Pek ağlamazlar ama ağladıklarında da çok şirin olurlar.

* Sık sık en iyi arkadaşımız olurlar.

* Bizim için ulaşamadığımız raflardaki eşyaları alırlar.

* Riskli işlere onlar girerler.

* Namus kurtarmacılık oynarlar, kendilerini Cüneyt Arkın zannederler.

* Olmadık şeyleri kıskanıp bizi kendilerine güldürüler.

* Kapıları açar, hatta bazen sandalyelerimizi tutarlar.

* Takım elbise ile acayip havalı olurlar.

komikler.com

Erkekleri neden sevdigimizi anladim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aNLADIM

aNLADIM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Seferad - Seni ne cok sevdigimi

Seferad - Seni ne cok sevdigimi

Şimdi hangi rüyadasın, Neredesin kimbilir, Seni ne çok sevdiğimi bir ben bir Allah bilir, Seni ne çok sevdiğimi bir ben bir Allah bilir... Hiç bir zaman görmesem bile, bildiğini bilmesemde, Seni ne çok sevdiğimi bir ben bir Allah bilir, Seni ne çok sevdiğimi bir ben bir Allah bilir.... Bu aşk hiç bir zaman bitmez, o bakışlar silinmez, Seni ne çok sevdiğimi hiç kimseler bilemez,...
  3. anladım......

anladım......

Can yücelin şiiri Çok güzel herkes okusun istedim.. Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım.. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil.. Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım.. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış, Aşk peşinden neden...
  4. Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Babamın öğretmen olması sebebiyle sürekli yer değiştiriyorduk. Yine böyle yeni tayinimizin çıktığı başka bir ile taşındık, okulum ve arkadaşlarım değişmişti,neyse ki uyum sağlamakta zorluk çeken birisi olmadığım ve bu yaşantıya paralel olarak kolay kaynaşabilen bir çocuk olduğum için hemen yeni okuluma ve sınıfma alışmıştım. ancak hemen hemen ilkokulda herkesin başına gelebileceklerden...
  5. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...

Sayfayı Paylaş