gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erkekleri Pohpohlayan Şeyler

Konu, 'Kadınca' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

erkeği pohpohlamak pohpohlamak Erkekler biz kadınlar tarafından saygı duyulup pohpohlanmaya bayılır...Madem ki erkekler pohpohlanmaya bayılıyor o zaman napıyoruz kızlar bizde erkekleri basit birkaç yöntemle pohpohluyoruz...

İşte basit ve etkili 7 erkek pohpohlayıcı şey:

1) TAVSİYE SOR!
    Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir kabiliyeti varsa, bu konuda mutlaka ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken keyiften dört köşe olacak. (Biliyoruz, aslında erkekler en uzun yolları tercih edip kaybolmayı ve "kimseye sormadan" yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara sıra buna göz yummalısın!)

2) HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER!
    Onun sevdiği şeyleri yapın. Mesela önce atış poligonuna gidip ardından ocakbaşında kebap yiyebilirsiniz.

3) EVDEKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET!
    Bırak akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! 'The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment' kitabının yazarı Scott Haltzman, bu tür durumlarda dışarıdan yardım çağırmakta ısrar eden kadınların çok sinir bozucu olduğunu söylüyor. Bırak o uğraşsın ama bitirmesi için biraz zaman tanı ki fazla oyalanmasın...

4) POHPOHLAMA SANATI
    İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu şekilde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

5) KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP!
    Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken asla dır dır edip bunaltmamaya özen göster ama ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

6) DOMESTİK TANRIÇA!
    Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan faydalanmak isteyebilir, erkekler arsızdır! Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

7) ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN!
    Ailesine kibar, arkadaşlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez! Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni sevmeli ve saygı duymalılar fakat fazla yüz göz olursan, bu sefer de seni yönlendirmeye çalışabilirler...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşları ve ailesi sana iyi davranıyorsa davran bence :D aile yi geçtim arkadaşı sana iyi davranıyorsa ona göre davranmalısın

3. istisna

istisna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazen kıskançlığı acayip dır dıra çevirebiliyorum malesef

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sôyle diyeyim.istisnalar kaydeyi bozmuyor.pohpohlasanda pohpohlamasanda degisen bise olmaz genlerinde doyumsuzluk var

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ben pohpohlanan erkekigi sımarik bir cocuga benzetiyorum.yapilmasi gereken is varsa yapilmalidir.

7. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sôyle diyeyim.istisnalar kaydeyi bozmuyor.pohpohlasanda pohpohlamasanda degisen bise olmaz genlerinde doyumsuzluk var

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç kıskanç bi insan değilimdir ya kolayına kıskanmam yani ciddi manada bişey olması lazım kıskanmam için

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    4) POHPOHLAMA SANATI
    İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu şekilde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

Budur.:D Benim alanım bu yaa...

10. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    teş pasimm çok sağolll denerim artık :deli:

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ben mi asla

ben bunu hiç beceremiyorum

12. Misafir Melek

ben mi asla

ben bunu hiç beceremiyorum

13. Misafir Melek

özür dilerim küçük bir yanlış anlaşılma oldu

ben bunu beceremiyorum malesef keşke pohpohlaya bilsem keşke

Erkekleri Pohpohlayan Şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey

Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey

Erkekler kadınların hangi özelliklerinden etkilenir, hangi yönlerine ya da tavırlarına karşı koyamaz? Onları en çok ne etkiler? Parfüm, makyaj, yürüyüş.. İşte erkeklerin karşı koyamadığı 3 şey.. Sıcak bir gülümseme Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmesi kolaydır. Çoğu kadın gülümsemesinin erkeğin hakkında yanlış düşünmesine neden olacağından korkar....
  2. Erkeklerin güzellikte sevmediği 10 şey

Erkeklerin güzellikte sevmediği 10 şey

Biz onlar için saçımızı süpürge etmeye çalışırken büyük bir yanlışta yapıyor olabiliriz çok güzel olduğumuzu düşündüğümüz gün sevgilimiz/eşimiz bizi beğenmiyor olabilir bunlara dikkat kızlar :shootout: Erkeklerin nefret ettiği 10 şey; 1)Aşırı makyaj 2)Sarı boyalı saçlar 3)Dolgu topuk ayakkabılar 4)Uzun tırnaklar 5)Aşırı parfüm 6)Halka küpe 7)Ugg botlar 8)Büyük çanta 9)Büyük güneş gözlüğü...
  3. erkeklerin çektiği 31 şey (:

erkeklerin çektiği 31 şey (:

erkeklerin çektiği 31 şey evet melişler şu erkeklerin çektiği şeylere bi bakalım bakalım... Türk erkeğinin çektiği şeyler… 1. İşe Başlarken Besmele Çeker 2. Delikanlıdır Tesbih Çeker 3. Sportmendir Barfiks Çeker 4. Tek Eliyle Şınav Çeker 5. Kendi Dişini Kendi Çeker 6. Taraftardır;Üçlü Çeker 7. Kaçan Golde Yuh Çeker 8. Akşamcıdır Kafayı Çeker 9. Ağzında Sigara Halay Çeker 10. Dikiz...
  4. Erkeklere yapmamanız gereken 5 şey :)

Erkeklere yapmamanız gereken 5 şey :)

Merhaba melekler uzun bir aradan sonra tekrar sizinle paylasımlarıma basladım işinize yarayacak bilgi olduğuna eminim :) Koç Başkasıyla flört etmeyin ona patronluk taslamayın. koç'un karşı safında yer almayın. av olmayı unutmayın. Boğa Asla istemediği bir şeyi yapmaya zorlamayın Aldatmayın Başkasıyla öpüşmeyi ya da ona söylemeyin ona aceleye getirmeyin tutarsız davranmayın...
  5. Erkeklerin dikkatini çeken 7 şey

Erkeklerin dikkatini çeken 7 şey

erkeklerin ilgisini çeken şeyler erkeklerin ilgisini çeken konular dikkatini şeyler dikkat kızlar kocamın nasıl çekebilirim Hanımlar Şaşırtıcı ama gerçek; araştırmalar, erkeklerin aşık olacakları kadını seçerken hislerine kulak verdiklerini gösteriyor. Eğer siz de hayranlarınızın artmasını istiyorsanız karşı cinsi etkileyen faktörlere mutlaka göz atmalısınız. Çekici bir...

Sayfayı Paylaş