gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ErkekLerin aLdıkLarı HediyeLer Ve AnLamLarı..!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

hediyeler ve anlamları hediye anlamları hediyelerin hediyelerin anlamı hediye anlamı Kupa Bardak :
    Ne fark ettim biliyo musun? Sadece bişiler yiyip içerken susuyosun... Tabak alsam kafamda kıracağını bildiğim için üzerinde bu sevimsiz aptal ayıcıkların olduğu bardağı aldım... İç zıkkımlan ve sus

Body gömlek vs :

Bak kızım aklını başına devşir... Giyicem diye direttiğin o şeyleri giymeye devam edersen ben senin kafanı gözünü kırmak zorunda kalıcam... En iyisi sen şimdi git içeri tuvalette giy bunu gel ben de senin ya da şu karşı masadaki şaşının bi tarafını kırmak zorunda kalmıyım... Hadi güzelim hadi...

Ayıcık Tavşancık vs :

Ben senle evlenmiceme ve başkasıyla evlenmene de izin vermiceme göre ahada sana ayı... Sarılır sarılır uyursun... Çünkü bi ömür bi ayıdan başka bişeye sarılamıcaksın...

Yüzük:

Hoop hemen öle celallenme kızım... Doğum günü hediyesi o... Evlilik teklifi falan diil... Millet sahibin olduğunu görsün... Bunu normal zamanda da verirdim ama sen buna bi ton anlam yükler benim canımı sıkarsın..

İki kişilik bi Paris bileti :

Şimdiye kadar böyle bişi alan
    olmamıştır Olursa tavsiyem şudur ki; kafasına sert bi cisimle vurun ve ayılmadan nikahı basın...

Mini Etek:

Hiç bişi giymeyeceğine bari bunu giy

topuklu ayakkabı :

Ben sapık bi fetişistim ama çaktırmıyorum... Bak birine söylersin kırarım kafanı... Ben özel günlerde hediye almam arkadaşlarım böyle bilicek tamam mı git şimdi giy onları bi de gözüm bayram etsin

gözlük :

Yüzünü komple kapatıcak bişi bulsam daha rahat edicem ama neyse...
    çiçek:Ben bi öküzüm bi kıza ne alınır bilmiyorum kahvedeki arkadaşlara danıştım bi çiçek al yeter dediler

ErkekLerin aLdıkLarı HediyeLer Ve AnLamLarı..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuranda geçen kız ve erkek bebek isimleri ve anlamları

kuranda geçen kız ve erkek bebek isimleri ve anlamları

kuranda geçen erkek isimleri kuranda geçen kız isimleri kiz gecen bebek isimler Merhaba meleklerim, Çocuğumuz yakında doğacak ama ona isim bulmakta zorlanıyoruz, istiyoruz ki isim Kuranı Kerimden bir isim olsun, işte sizlere hem isimler hemde anlamları arkadaşlarım. Kuranda Geçen Erkek - Kız Çocuk İsimleri Ve Anlamları A ACAR : Cesur, becerikli ACER: HZ.İsmail'in annesi AFRA: Ayin...
  2. Erkeklerin kurları ve anlamları....

Erkeklerin kurları ve anlamları....

bakışların anlamları erkeklerin bakışlarının anlamı erkek bakışlarının anlamı bakışların kacamak bakışlar ne anlama gelir Gözünü kaçırmadan ya da kaçırıp bakmalar, çapkınca gülümsemeler, "clark" çekmeler, poz kesmeler, güzel sözler, iltifatlar, ufak-ufacık temaslar... Hepsi bu! Şu erkekler keşke "kur" yapma konusunda biraz daha yaratıcı olsalar... Ama nerdeee? İşte size...
  3. En Güzel Erkek İsimleri ve anlamları

En Güzel Erkek İsimleri ve anlamları

En Güzel Erkek İsimleri Erkek isimleri ve anlamları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda türkiye'nin en çok kullanılan erkek isimlerini ve en güzel erkek isimlerini anlamlarıyla birlikte paylaşıma sunuyoruz. Türkiye'de en çok kullanılan 5 erkek ismi şöyle; Mehmet, Mustafa, Ahmet, Ali ve Hüseyin. Erkek isim listesi ve anlamları A Abdullah: Allah'ın adamı- Allah'a ait olan, onun...
  4. G-Ğ Harfleri İle Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları

G-Ğ Harfleri İle Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları

g - ğ ile başlayan erkek isimleri, ğ ile başlayan erkek adları, g ve ğ harfi erkek bebek isimleri, G-Ğ Harfleri İle Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda g ve ğ ile başlayan erkek bebek isimlerini ve bu isimlerini anlamlarını sizlerle ve bebeğine ğ hartfi ile başlayan bir isim vermek isteyen tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Gaffar 1. Kullarının...
  5. Kuran'da Geçen Erkek İsimleri ve Anlamları

Kuran'da Geçen Erkek İsimleri ve Anlamları

kuranda yer alan erkek isimleri, kuranda geçen erkek isimleri, kuranda geçen isimler, kuranda geçen erkek bebek isimleri Kuran'da geçen erkek bebek isimleri anlamları ile birlikte sizlerle... Bebeğinize isim koyarken hem Kuran da yer almasını hemde anlamının güzel olmasını istiyorsanız aşağıda ki isimler size fikir olacaktır. Abdi : Kulluk ve itaat eden. Kullukla, kölelikle ilgili....

Sayfayı Paylaş