gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkeklerin aşık olma belirtileri

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkeklerin aşık olma belirtileri

Adım atarken yaylanarak yürür..

Almasa da gözü çiçekçilerde ve hediyelik eşya dükkanlarında olur..

Yabancı ortamlarda bile şaklabanlık yapar..

Konuşması yumuşar, herkese, gülümser, çocukların caddeye düşen topunu atar...

Hareketli şarkılar, neşeli programlar seyreder.

Kendisinin sahip olduğu gibi birine sahip olmadıkları için diğer insanlara acır.

Az uyur, az yer, az içer, çok konuşur...

Seyrettiği filmin başrolünü kapar, beğenmediği sahneleri hayal gücü ile makaslar...

Yaşadığı duyguların herkes tarafından tahmin edilmesini ister.

Cesaret gelir, alakasız yerlerde şarkı mırıldanır.garipsenmekten korkmaz.

Beceremese de şiir yazmaya çalışır, nazlanır ama okumak için can atıyordur.

Ne kadar hırslı olursa olsun, kariyerini bitirmeyi göze alır.

2. _CeReN_

_CeReN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: erkeklerin aşık olma belirtileri
    aynen öle valla :)

erkeklerin aşık olma belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin aşık olma belirtileri

Erkeklerin aşık olma belirtileri

aşık olma belirtileri aşık erkek belirtileri erkeklerin aşk erkeklerin olma kadınların • Adım atarken yaylanarak yürür.. • Almasa da gözü çiçekçilerde ve hediyelik eşya dükkanlarında olur.. • Yabancı ortamlarda bile şaklabanlık yapar.. • Konuşması yumuşar, herkese, gülümser, çocukların caddeye düşen topunu atar... • Hareketli şarkılar, neşeli programlar seyreder. • Kendisinin sahip olduğu gibi...
  2. Sibel Can - Aşık Olma

Sibel Can - Aşık Olma

Asik Olma sicak gelir, elin yanar tutamazsin. Küsme Kizma, öfke agir gelir ucamazsin. Bundan sonra bana Karisma. Karar verdim gezecegim... Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken yesil Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime...
  3. Doğuş - Aşık Olma

Doğuş - Aşık Olma

Sevmeye çalışsan Aşık olmaya alışsan Terk edip gidecek Korkusuyla yaşarsın Olmaz böyle birşey Bu düzen kötü herşey Sevmeyi unut gitsin Değer denen birşey var Aşık olma aşk vurur sana Anlayamazsın nerden geldiğini sonra Söz - Müzik: Doğuş
  4. aşık olmadan önce bir düşün

aşık olmadan önce bir düşün

Aşık Olmadan Bir Düşün Evinin seni içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksin... Sokağa fırlayacaksın... Sokaklar da dar gelecek... Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi... Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl gökyüzü... Kendini taşıyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar küçüleceksin... Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan......
  5. erkeklerin aşık olma belirtilerini yazarmısınız

erkeklerin aşık olma belirtilerini yazarmısınız

Arkadaşlar bir erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarız? Erkeklerin aşık oldukları nasıl anlaşılır?

Sayfayı Paylaş