gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Erkeklerin Ayrılık Sonrası Yaşadığı Günler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ayrılık sonrası erkekler ayrılıktan sonra erkek üzgün adam resmi üzgün adam resimleri
    Eşimizden yada sevgilimziden ayrıldığımız zaman bir tek biz acı çekiyoruz sanıyoruz.Ama öyle değil işte:DErkeklerde en az hatta en çok bizler kadar zor günler geçiriyor.Ayrılık bizleri yıprattığı gibi onlarıda yıpratıyor.
    Ayrılığınız ertesi haftası hemen biriyle ilişkiye başladıysa emin olun ki boşluğu doldurmak içindir.Ama o boşluk o kadar büyüktür ki ne yaparlarsa yapsınlar dolmaz.

Gelin meleklerim hep beraber okuyalım bakalım erkekler ne yaşıyormuş ayrılık sonrası???:ehi:

Erkeklerin Ayrılık Sonrası Yaşadığı Günler

Birinci gün: Esasında erkekler, terk edildiklerinin ilk gününde ne olduğunu tam anlayamaz hatta artık bekar olduklarına inanmak istemezler. Henüz yara çok sıcaktır ve ayrılık şoku devam etmektedir. Bekar hayatın ilk saatlerinde bu çekingenlik belirgin şekilde kendini hissettirir. İlk gün, ne olduğunu anlamaya çalışırcasına telefon beklemekle ve kapıyı gözetlemekle geçer.

İlk hafta: Acı gerçek, arkadaşların bir bir telefon edip durumu doğrulamak istemesiyle kendini iyice gösterir. Bu trafiğe, sevgiliye alttan alta göz koymuş olanların yapmacık üzüntüleri de eklendikçe acı daha çok yakar. Mutlu birliktelik zamanlarında kanka olan çiftler, iyi niyet mesajlarını iletirler. Sonunda çöküşü daha da ağırlaştıracak olsa da bu telefonlar ilk günlerin can simididir. Kankaların bir sonraki telefonlarında, heyecan yerini teslimiyete bırakmıştır. Zaman geçtikçe ümidin tükendiği daha net anlaşıllr. Bekar arkadaşlarla gece gezmelerine çıkılır, alkole vurulur.

İkinci hafta: Ayrılık acısı tüm gerçekliğiyle oturmaya başlar. Artık kadınların deyimiyle terk edilen erkeğin içi derinlerde acımaktadır. Zaman geçtikçe kabuğuna çekilen beyefendi evinde yalnız başına zaman geçirmeye çalışır. Eski hatıralar canlanır gözlerinin önünde, fotoğraflar masaya dökülür. Sonra yalnızca kadınlarda görmeye alşılmış o ağlamalar sızlamalar, salya sümük hönkürmeler, ben nerede yanlış yaptım feryatları duyulur. Bu dönem, şiddetli uykusuzluk çekilir, saç sakal tıraşı olunmaz perişanlık akıyordur. Terk edilmenin acısı ile yoğun saç dökülmesi olabilir.

Bir aya doğru: Bekarlık günlerine alışmaya çalışılan dönemdir. Cinsel hayatında sertleşme sorunu artık yaşanmıyordur ama, halen masturbasyon yaparken eski sevgili çıplak hayal edilir. Arkadaş profili de değişmeye başlar. Erkek arkadaş grubunda bekarlar çoğalır. Eğitim ve kültür düzeyi yüksek olanlar dans etmeye, resim yapmaya başlarlar. Terk edilen erkeğin yalnız kalmaya dayanamadığı en sevimsiz dönemdir. Bütün arkadaşlarına sinema, kahve, yemek davetleri yapar.

İki aya doğru: Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten kırkbeş gün sonra son bulur. Yeni bir sevgili, geçmişte yaşanan sızıntılı bir terk edilişin ıstıraplarını dindirmede son derece başarılı olur. Büyük bir terk edilme vakası yaşayan erkeklerin acı duvarı yükselir. Terk edilmek erkekleri olgunlaştırır.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten kırkbeş gün sonra son bulur. Yeni bir sevgili, geçmişte yaşanan sızıntılı bir terk edilişin ıstıraplarını dindirmede son derece başarılı olur.

Biliodum zaten :D:D:D:D:D

tskler cnm paylasim icin :)

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

45gün mü,okadar çok mu yav.ben daha az diye tahmin ediyodum :D:D
    erkekler rahat insanlar sanmıyorum bukadar bile düşündüklerini valla,bayanlar gibi nerdeeeeeee..
    tşkler paylaşım için...

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bence gerçekten seven üzülüp düşünür aynen yazanlar gibi yinede Allah kimseyi ayırmasın ....

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten kırkbeş gün sonra son bulur.

45 gün sonra baya uzunmus ben 2 hafta diye tahmin ediyordum.

Güzel bir paylasim tskler.

6. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demek bu kadar kolay herşey

Erkeklerin Ayrılık Sonrası Yaşadığı Günler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşadığınız her gün güzeldir!

yaşadığınız her gün güzeldir!

Eniştem; kızkardeşimin tuvaletinin en alt gözünü açtı ve ince kağıda sarılmış bir paket çıkardı. "Bu" dedi, "sıradan bir çamaşır değil." Kağıdı açtı ve çamaşırı bana uzattı. Zarif ve ipekliydi. Kenarları elişi dantelle süslenmişti . Astronomik bir fiyat taşıyan etiketi hala üstündeydi. "Jan bunu New Yorka ilk gittiğimizde almıştı. Nereden baksan sekiz,...
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. ayrılık erkeği fena vuruyor.....

ayrılık erkeği fena vuruyor.....

erkekler ve ayrılık erkekler de ayrılıktan etkileniyor. Bir de terkeden kadınsa, acıları katbekat artıyor. Neden mi? İşte sebepleri... 1- Erkekler ilişkileri bitince kendilerini yalnız ve savunmasız hisseder... Olayın kadın cephesine bakıldığında, ayrılık hikayesinin en ince ayrıntıları, yakın arkadaşlara anlatılır. Kadın, erkek arkadaşının, ayrılık hikayesini kimseyle paylaşmamasını,...
  4. Bir Adım Sonrası Ayrılık..

Bir Adım Sonrası Ayrılık..

İçimde gizliden gizliye sakladıklarım vardı ya hani Yüreğimde beslediğim,her şeyden koruduğum izler vardı ya hani işte ben tümünü sana vermeye geldim bu gece Sığabildiği kadarını bu geceye, arta kalanları gündüzlerine İnsanın rahatlıkla sığınabileceği kadar parlaktı bakışlarınAlev alev yakıyordu gözlerinSeni,gözlerine yandığım o gün sevdim işte Hiç korkmadan ve hiç kaçmadan dikilip...
  5. Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar

Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar

ayrılık profil resimleri Ayrılıklarda yalnızca kadınların acı çektiğini düşünüyorsanız aldanıyorsunuz, erkekler de çok acı çekiyorlar. Belki kadınlar kadar duygularını dışa vuramadıklarındandır erkeklerin acı çekmediği düşüncesi. Oysa ki onlar da acı ile yıkıntı yaşayabiliyorlar. Siz de bir erkeğin ayrılık sonrası neler yaşadığını, neler yaptığını merak ediyor musunuz… buyrun birlikte...

Sayfayı Paylaş