gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerİn Bİrer Melek Oldugunun En GÜzel Kaniti...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

ISTE ERKEKLERIN BIRER MELEK OLDUGUNUN KANITI... Birgün ormancinin biri dallari nehrin üzerine sarkan agacin dallarini keserken baltasini suya düsürür. "Aman tanrim" diye bagirdiginda bir peri belirir ve "Ne diye bagiriyorsun ?" der.
    Ormanci baltasini suya düsürdügünü ve yasamini sürdürebilmek için o
    baltaya ihtiyaci oldugunu söyler.
    Peri suya dalar ve elinde bir altin balta ile tekrar belirir.
    "Baltan bu muydu ?" diye sorar.
    Ormanci"hayir" diye cevaplar.
    Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüs bir balta ile tekrar belirir
    ve yine sorar.
    "Baltan bu muydu ?
    Ormanci yine "hayir" diye cevaplar.
    Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir
    ve yine sorar.
    "Baltan bu muydu ?"
    Ormanci "evet" der.
    Ormancinin dürüstlügü perinin çok hosuna gider ve baltalarin üçünü de
    kendisine verir. Ormanci mutlu bir sekilde evine döner. Bir zaman sonra
    ormanci esiyle birlikte nehir boyunca yürürken karisi suya düser. Ormanci"aman tanrim" diye bagirir.
    Peri yine belirir ve sorar: "Ne diye bagiriyorsun ?"
    Ormanci" karim suya düstü der.
    Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner."Senin karin bu mu?" diye sorar.
    Ormanci "evet" der.
    Peri sinirlenmistir, "Yalan söylüyorsun, gerçek bu degil" der.
    Ormanci "özür dilerim peri, ortada bir yanlis anlasilma söz konusu. Eger
    Jennifer Lopez için hayir deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile
    geri dönecektin, ona da hayir deseydim karimla dönecek ve her üçünü
    de bana verecektin. Ben fakir bir adamim ve üç karimin sorumlulugunu
    tasiyabilecek durumda degilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur...
    Bu hikayeden alinacak ders :
    Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygin bir nedeni vardir ve bu baskalarinin yarari içindir. Kendileri için birsey istiyorlarsa ekmek çarpsin

Erkeklerİn Bİrer Melek Oldugunun En GÜzel Kaniti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel melek avatarları

En güzel melek avatarları

Kadınlar için en güzel kadın melek ve hareketli avatarları bir araya topluyorum ve sitemizede yüklüyorum ki ölmesinler değerli kullanıcılarımız ve misafirler. Bu kadın ve hareketli melek avatarları gerçekten çok hoşlar istediğinizi kullanabilirsiniz. Hayırlı olsun :puha:
  2. Meleklere en güzel melek gifleri

Meleklere en güzel melek gifleri

engüzel melek resimleri en güzel melek gifleri en güzel melekler
  3. en güzel melek kim?

en güzel melek kim?

elbette ki hepimiz cok güzeliz.... ama eglenceli olsun diye mekanin en güzel melegini bulmaya ne dersiniz? :) Ben basliyorum... bence melekler mekaninin en güzel melegi benim :seker: :minik::minik::minik:
  4. Erkekleri en güzel tanımlayan cümleler

Erkekleri en güzel tanımlayan cümleler

tanımlama cümleleri tanımlama ile ilgili cümleler erkek erkeği sikiyor acı ile ilgili cümle Hafızalarının yetmediği doğru galiba... Hiçbişeyi hatırlayamıyolar ya....... Erkekler bilgisayar gibidir... SIK SIK kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Tatlidir, keyif verir ama sonuçta gelir popona yapisir. Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz....
  5. 2012 erkek saç kesim modelleri en güzelleri burada melekler!

2012 erkek saç kesim modelleri en güzelleri burada melekler!

2012 erkek saç kesim modelleri modası trendleri şekilleri burada arkadaşlar. 2012 Saç modasından seçtiğimiz en şık saç. kesim modelleri ve saç şekilleri trendlerine devam ediyoruz ve Meleklermekani.com olarak, 2012 erkek saç modasından, siz sevgili üyelerimizin eşleri ve bizi ziyaret eden beyleride düşündük ve de 2012 erkek saç kesim modellerinden en şık olanları yani beğendiklerimizi bu...

Sayfayı Paylaş