gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkekLerin duası

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mumsema duası
    erkekLerin duası
    --------------------------------------------------------------------------------

Elhamdürüsü ile

kızlar sürüsü ile

sabah birisi ile

akşam birisi ile

Aminnnnnnnnnnn

Allahım...

karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye

atılayım* onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım

o çalışmasın ben çalışayım

o hasta olmasın ben olayım

Allah ım

o aldatmasın

ben aldatayım

benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım

Amin

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: erkekLerin duası
    :hhh: :hhh: Ne güzelmiş bu dua ya... Tam da erkeklere göreymiş :hhh: O dul kalmasın ben kalayım.... Uyanık...

Ellerine sağlık canım.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

onların duasından ne beklıyorsak ancak boyle olur:) emeğine sağlık canım.guzeldi

4. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bayıldım buna. Hemen eşime de okudum çok güldük emeğinize sağlık güzel bir paylaşımdı.

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım :D :D

erkekLerin duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek ve kadın duası..

erkek ve kadın duası..

EVLi ERKEK DUASI Allahım... Karımı her türlü tehlikeden koru,gerekirse ben tehlikeye atlayayım.Onu hic yorma,gerekirse ben yorulayım O çalismasın,ben çalışayım O hasta olmasin,ben olayım... Allahım o aldatmasın,ben aldatayım Benim güzel karım dul kalmasın,ben kalayım... EVLi KADIN DUASI Allahım lütfen bana; Deniz kadar etkileyici bakişlari olan ve yakışıklı (Aliye), Ferit...
  2. karısını çok seven erkeğin duası...

karısını çok seven erkeğin duası...

ALLAH'ım, onun başı ağrımasın benim ağrısın.. O üşümesin , ben üşüyeyim... O aç kalmasın , ben kalayım... O üzülmesin, ben üzüleyim... Onun canı sıkılmasın, benim sıkılsın... genç yaşta o dul kalmasın,ben kalayım :nono::nono::nono::nono::nono::nono:
  3. Bu da erkeklerin duası.

Bu da erkeklerin duası.

ERKEK MİLLETİ İŞTE Bu da erkeklerin duası. elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım... karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım amin...
  4. Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası :D:D EVLi KADIN DUASI Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar Vadisi) Mithat kadar becerikli...
  5. Bu da erkeklerin duası...

Bu da erkeklerin duası...

Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım Amin

Sayfayı Paylaş