gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerin Düşünme Tarzları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Erkeklerin düşünme tarzlarıyla ilgili size muhtesem bir yazı sunuyorum melişler okumadan geçmeyinn emiiii
    Genç bir erkeğin üç kız arkadaşı vardı ve hangisi ile evleneceğine dair karar vermesi gerekiyordu. Bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000 - DM verdi.
    Kaynak : yorumla.net - erkeklerin düşünme tarzı .. Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonuna gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!".
    İkinci kız arkadaşı yeni bir hokey takımi, video ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi : "Bunlar senin için aldığım hediyeler, çünkü seni seviyorum!".
    Üçüncü kız arkadaşı bu para ile iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir süre içersinde para kendini ikiye katladı. Bu karı yine yatırdı ve bu şekilde devam etti.Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi : "Senin bana verdiğin parayı çoğalttım, birlikte yaşayacağımız gelecek için, çünkü seni seviyorum".
    Genç erkek her üç kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Bir süre için ortadan yok oldu ve arkadaşlarının verdiği cevaplar hakkında düşündü...

Çok iyi düşündü.... . . gerçekten çok, çok iyi düşündü...

Bu o kadar kolay verilebilecek bir karar değildi, işi çok zordu ......

Çok iyi düşündükten sonra en iri göğüslü olan ile evlenmeye karar verdi...

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ıııııııyyyyy iğreeç salak:sin: çocuk ben olsam gelecek için yatırım yapanla evlenirdim:dilektut:

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    erkek milleti işte ne desek boş gercekten düşünmüş bide

Erkeklerin Düşünme Tarzları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşünce,Düşünme

Düşünce,Düşünme

Doğrudan doğruya algılamaya (bkz.) bağlı olmayan, kognitif (bkz.) bir proçes için kullanılan en genel terim «fikir-idea» dir. Bu terimin kapsamına imajlar, duyusal yaşantıların akılda yeniden oluşturulması ve daha kavramsal ve simgesel proçesleri yansıtan düşünceler girer. Düşünme terimi, en genel anlamıyla, herhangi bir fikirler silsilesi, yahut daha dar anlamda, bir sorunla harekete geçen ve...
  2. Erkeklerin Beğendiği 10  Tarz

Erkeklerin Beğendiği 10 Tarz

Kadınların bir türlü vazgeçmediği erkeklerin ise seksi bulduğu tarzları merak ediyor musunuz? İşte en beğenilen 10 tarz.. 1. Kedi gözler Özelliği: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner’ın yüzünüzü vurguladığını belirtiyor. Uygulama: Üst kirpiklerin diplerine krem bazlı bir eyeliner çekin. Çektiğiniz bu çizgiyi bir santimetre kadar...
  3. Erkeklerin En Beğendiği Tarzlar

Erkeklerin En Beğendiği Tarzlar

Bazı trendler o kadar moda olduki ve bu önümüzdeki sezonda da devam edeceğe benziyor.ve bu trendler ise erkeklerin bizi daha da beğenmesine yol açıyor. Bizlerin en vazgeçilmezi olan erkeklerin, biz bayanlar da en beğendikleri yerleri merak ediyormusunuz? 1. Kedi gözler Genel özellikleri: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyelinerin yüzünüzü vurguladığını...
  4. balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır?

balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır?

balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır? şimdiden teşekürlerr..................
  5. Genç erkek odası örnekleri çok tarzlar

Genç erkek odası örnekleri çok tarzlar

Genç erkek odası dekorasyonu Erkek odası dekorasyonu Genç kız odası dekorasyonu için pembe erkek odası dekorasyonu için mavi renk genellikle tercih edilen renklerdir. Bebek odası dekorasyonu da aynı mantık üzerine göre kurulur. Ayrıca tüm kız bebek kıyafetleri nedense hep pembedir. Başka rengi çok zor bulursunuz:)

Sayfayı Paylaş