gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Erkekler neyi duymak istemez erkeklere söylenmeyecek sözler hangileridir işte cevap kızlar :) Erkekler bazı konularda sandığınız kadar anlayışlı olmayabilirler. Sizin ve diğer erkekler için sıradan olabilecek şeyler hakkında söyleyeceklerinizi duymak istemeyebilir.
    erkeklere söylenmeyecekler.jpg
    Erkeklere söylerken düşünmenizi gerekenler..

• Eski sevgilinin fotoğrafını saklıyor musun, bana gösterir misin?
    • Hamile olabilirim..
    • Geçenlerde konuştuğumuz bir konuda ben ikna olmadım. Bence ben haklıydım...
    • Ne kadar çok yemek yiyorsun..
    • Evi yeniden dekore edelim mi, seçeneklere birlikte bakabiliz...
    • Hiç başka kadınları arzuladığın oluyor mu?
    • Sence ben mi yoksa yan masadaki kız mı daha güzel?
    • Arkadaşım terkedildi, bir süre bizimle kalabilir mi?
    • Parfüm mü kokuyorsun?

Son düzenleme: 26 Temmuz 2016
Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

erkeklerin hoşlandığı şeyler erkeklerin hoslandigi seyler en çok hoşlandığı şeyler hoşlandıkları kadınlarda "Daha sonra ne oldu?" O bir insan... Bir erkek yaşamının ilgi çekecek kadar enteresan olduğunu düşünmekten hoşlanır. Yaşadıklarını anlatırken sözünü keserseniz, konuyu değiştirirseniz veya zevk aldığınızı göstermezseniz onunla...
  2. Erkeklerin duymak istedigi nedir?

Erkeklerin duymak istedigi nedir?

erkeklerin duymak istediği sözler erkeklerin etkilendikleri sözler erkeği cezbeden erkekleri cezbeden etkilendiği Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir. İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler.. 1) Onunla yeni...
  3. efendimizin ümmeti için istemediği 4 şey nedir

efendimizin ümmeti için istemediği 4 şey nedir

Peygamberimiz, asırlar öncesinden Ümmetim hakkında en çok korktuğum şeyler şunlardır... diyerek nelere dikkat çekiyor??? Peygamberimiz, asırlar öncesinden “Ümmetim hakkında en çok korktuğum şeyler: Göbek bağlamak, çok uyku, tembellik ve yakîn (iman) azlığıdır” buyurarak şişmanlık tehlikesine dikkatleri çekiyor ve ümmetini uyarıyor. Günümüzde de tedavisi için uğraş verilen pek çok sağlık...
  4. Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:) 1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu. 2 İlişkiye...
  5. Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadın tipleri, erkeklerin sevmediği kadınlar, itici gelen kadın tipleri Her ne kadar sitemiz bayanlara yönelik olsada beyleride ilgilendiren konuları arada bir paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Erkekler. bazı kadınlarla özellikle evlenmekten kaçınıyorlar. Peki hangi kadın tipleri erkekler için itici? Erkeklerin sevmediği davranışlar neler? Araştırmalara göre...

Sayfayı Paylaş