Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkeklerin hoşlandığı şeyler erkeklerin hoslandigi seyler en çok hoşlandığı şeyler hoşlandıkları kadınlarda "Daha sonra ne oldu?"
    O bir insan... Bir erkek yaşamının ilgi çekecek kadar enteresan olduğunu düşünmekten hoşlanır. Yaşadıklarını anlatırken sözünü keserseniz, konuyu değiştirirseniz veya zevk aldığınızı göstermezseniz onunla daha fazla kalamayabilirsiniz. Bu nedenle onu dinlerken, birkaç dakikada bir 'gerçekten mi, şaka yapıyorsun, sonra ne oldu, devam et' gibi merak cümleleri kurmalısınız. Bu arada aslında kibarlıktan gelen ilginizi fark edecek."Etkileyici bir performans"
    Buluşma sırasında sizinle işte veya evde başardıkları hakkında konuşuyorsa, bilin ki yaptıklarıyla övünmekten hoşlanıyor. Anlattıklarını takdir ederek, egosunu beslerseniz onu kral gibi hissettirebilirsiniz.

"Teşekkürler"

Konu ne olursa olsun şüphesiz resmi randevularınızdan daha çok disiplinsiz bir gün olacak. Sizi gördüğünde çok güzel olduğunuzu söylediğinde teşekkür edin. Yemeğin faturasını ödediğinde de teşekkür etmeyi unutmayın. Arabanıza kadar size eşlik ettiğinde teşekkür edin. Bu küçük ayrıntı onda büyük bir değişime neden olacaktır.
    �İşte olmadığın zamanlarda ne yaparsın?"
    Erkekler için iş yaşamlarının çok küçük bir parçasıdır. Hayatında farklı şeylere ilgilenir ve değer verir. Hokkabaz mıdır? Arabasında mı çalışır? Bir enstrüman çalar mı? Biraz araştırmacı olarak, kadınsal tutkularınızı gizleyerek sadece onun hakkında genel bir bilgi edinmek için konuşun. Unutmadan ilk zamanlar maaşını asla sormayın!
    �Bazı konulardaki düşüncelerini bilmek isterim"
    Bekar kadınlar erkekler için kovalanacak kedi gibidirler.. Bu sebeple kadınlar erkeklerin aşklarını, duygularını kullanabilirler. Dijital kameraya ihtiyacınız olduğunda, tüyo almak için erkeklerin düşüncelerine başvurursunuz ve onlar da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Bilmeniz gereken şey ise, alışveriş tavsiyesi, önceki buluşmaları ve el işleri konusunda ona daha az soru sormanızdır.

2. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...
    daha guzel seyler desenız de olur yanı :):):)
    emegıne saglık

Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. erkeklerin bilmedikleri

Erkeklerin bilmedikleri ve öğrenmeleri gereken ilişkilerle ilgili bazı noktalar var. İşte bunlardan bazıları... Sizin ilişkilerinizde tutku en fazla bir sene sürüyor. Partnerinizi düş kırıklığına uğratmak yerine istediği herşeyi yapıyorsunuz ve sonuçta sıkılıp bırakmak istiyorsunuz. Belki de bağlılık ve sorumluluktan kaçıyorsunuz. Ya da henüz doğru insanla karşılaşamadınız....
  2. Erkeklerin Sözlüğü

Erkeklerin söyledikleriyle söylemek istedikleri ne yazık ki birbirinden çok farklı. Onlar bazı kelimelere farklı anlamlar yüklüyorlar ve kendi aralarında oluşturdukları erkek sözlüğünü kullanıyorlar. Siz de erkekçe sözlüğe bir göz atarsanız onları çok daha kolay anlarsınız... Birbirimizi görüyoruz: Erkeklerin sözlüğünde, birbirimizi görmeye başladık demek birkaç geceyi birlikte geçirdik...
  3. Erkeklerin Kuralları

Erkeklerin Bugüne kadar hep kadın kuralları duydunuz, alın size şimdi de erkek kuralları; 1 - Tuvalet kapağı konusu artık netleşmeli. Bize yukarıda lazım, size aşağıda. Yukarıda bulursanız aşağıya indirin. Söylenmenize gerek yok. Biz aşağıda bulunca söyleniyor muyuz ? 2 - Pazar günü maça gidilir. Bu ibadet gibi bir şeydir. Artık kabullenin. 3 - Alışveriş asla bir spor değildir ve...
  4. Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  5. erkeklerin çektiği 31 şey (:

erkeklerin çektiği 31 şey evet melişler şu erkeklerin çektiği şeylere bi bakalım bakalım... Türk erkeğinin çektiği şeyler… 1. İşe Başlarken Besmele Çeker 2. Delikanlıdır Tesbih Çeker 3. Sportmendir Barfiks Çeker 4. Tek Eliyle Şınav Çeker 5. Kendi Dişini Kendi Çeker 6. Taraftardır;Üçlü Çeker 7. Kaçan Golde Yuh Çeker 8. Akşamcıdır Kafayı Çeker 9. Ağzında Sigara Halay Çeker 10. Dikiz...
  6. erkeklerin 24 şikayeti

off off baya uzun ne kadar çok şikayetleri var * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! * Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!! * Saçlarınızı...
  7. erkeklerin beynii:)

erkek beyni erkeklerin beyni erkeğin meleklerim yapılan araştırmaya göre çoğu erkeklerin beyni resimdeki gibiymişş hiç şaşırmadım doğrusu:)
  8. kadınların duymaktan nefret ettiği şeyer..

sakalın çıkmış. pantolonunda kırmızı bir leke var. @2741221 ''sen biraz kilo mu aldın?'' sorusu ve bu soruyu ima eden cümle çeşitleri. @2741235 (bkz: emir kipi) kalçaların geniş ve bacakların kısa @2741258 hayatım galiba ben gene başlamadan boşaohşsşşşaalohhdım. @2741273 (bkz: hadi berbere gidip favorilerimizi düzelttirelim) @2741312 erkek kişiye sinirlenildiğinde erkek...
  9. Çağatay Ulusoyun Hoşlandığı Şeyler

Çağatay Ulusoyun Hoşlandığı Şeyler nelerdir lütfen yazın ben Çağatay Ulusoyun hayranıyım hatta aşığım ona:D
  10. İşte Kerem Bursin'in Hoşlandığı Kadın Tipi!

kerem bursin, kerem bursin haberleri, kerem bursin hakkında Yakışılı oyuncu Kerem Bursin'i tanımayanınız yoktur herhalde. "Ülker Çikolatalı Gofret sevmeyeyniniz var mı?" der gibi oldu ama :D:D Neyse habere dönelim. Genç kızların sevgilisi Kerem Bursin bir röportajında hoşlandığı kadın tipinden bahsetti. İnstyle’ın Nisan sayısına konuşan Bursin hoşlandığı kadın tipini şöyle tarif...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. erkeklerin hoşlandığı 10 şey