gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkeklerin sevdiği şarkılar erkeklere güzel hitaplar erkeğe güzel hitaplar erkeklere erkeklerin en çok sevdiği Eşinize, sevgilinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyoruz ama bildiğimiz tek şey Melek'ler, erkekler bu hitap kelimelerine bayılıyormuş:)
    Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar nelermiş; buyrun öğrenelim, işin sırrını çözelim Melek'ler:)

Hayatım, Ömrüm, Dünyam:Bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir.

Vazgeçemediğim, Vazgeçilmezim:Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.

Geleceğim:Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.

Serserim: Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.

Prensim: Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.

Sevgilim, Sevdiğim, Sevdiceğim:Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.

Kalbimin Sahibi, Hayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.

Yüreklim:Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.

Birtanem: Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir.

Erkeğim: Erkeklerin birçoğu bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    valla bu konuy yorum yapcaktm vazgeçtm:):) yorumsz brakıom:):) nede olsa şu anda yorm yapacak modda değilim bu halmle:)
    canm emeğne sağlık çok güzel olmş.:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben erkeğim geleceğim diyorum ama birtanem hiç demedim o bana hitap edilen bir kelime o yuzden :D

Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin en sevdiği 4 sürpriz

Erkeklerin en sevdiği 4 sürpriz

sürprizler erkeklere sürprizler erkeğe yapılacak sevişirken erkeklerin hoşuna giden şeyler erkeklere yapılabilecek süprizler Sevgilinizin aklını başından almak, düşündüğünüz kadar zor değil. Yapmanız gereken tek şey, sizden ne istediklerini bilmek.Erkekler seks yapabildikleri her anı sonuna kadar değerlendirmek ister ama rutine beklenmedik bir hareket getirdiğinizde akılları başlarından gider....
  2. en  çok sevdiğiniz kişi.....

en çok sevdiğiniz kişi.....

bu hayatta oğlum ve eşim....
  3. en çok sevdiğiniz renk

en çok sevdiğiniz renk

bakalım sonuç ne olacak genelde bayanlar en çok pembeyi yada kırmızıyı sever biz sonuça bakalım . açılışı ben yapayım siyahhh
  4. insanı en çok sevdiği incitirmiş

insanı en çok sevdiği incitirmiş

insan en çok sevdiğini üzermiş Haddinden fazla belki, belki gerektiği kadar ama netice itibariyle verilen değerle alakalıdır söylenen sözler. Aynı gökyüzü altında yaşamak bile yeteri kadar heyecanlandırırken, tek kelime dahi yeter aynı gökyüzünü paylaşmanın sancıtan bir yara haline çevrilmesine. Gitmek çözüm olmaz, ne kadar kırgın olsanızda seviyosunuzdur hala ama kalmak, kalmakta her zamanki...
  5. kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

Kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar ve anlamlı cümleler yada kısa sözler arıyorum teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş