gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Erkeklerin En Romantik Olduğu Yaş Açıklandı!

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu erkeklerin romantik olduğu yaş ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Her bayan romantik erkekleri beğenir. Özellikle özel günler de eşine ve sevdiğine süpriz yapan erkekler bayanların kalbini feth etmeye yetiyor:)

Yapılan araştırmalar erkeklerin en romantik davrandığı yaşı belirledi. Buna göre erkeklerin en duygusal ve romantik olduğu yaş 53 olarak belirlendi. Buna göre eşinizin eğer romantik olmadığından şikayetçi iseniz onun 53 yaşına gelmesini bekleyeceksiniz:D:D

Haber ile ilgili detay bilgilere geçiyorum.

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin 53 yaşında en romantik çağında olduğu ortaya çıktı…

Araştırmacılar, yaşları 18 ila 65 yaş arasında değişen 2 bin erkek arasında yapılan araştırmada, 51 ila 55 yaş aralığındaki erkeklerin 4′te 3′ünün eşlerine her gün, en romantik jest olarak bilinen “Seni Seviyorum” ifadesini kullandığını ifade etti.

Araştırmacılar, 50′li yaşlardaki erkeklerin genç erkeklere göre aşka daha düşkün olduğunu ve eşlerine sürpriz yapmayı daha çok sevdiğini açıklarken, bu erkeklerin yarısının şiir yazarak, yarısının ise romantik haftasonu tatili düzenleyerek eşlerine sürpriz yaptığını belirtti.

Araştırmacı, Jim Forward, “50′li yaşlara gelen kişiler hayatın tadına varmış, deneyimli ve eşlerini memnun etmek için usta kişilerdir. 50′li yaşlarına gelen kişiler, gençliğinde eşleriyle sayısız tartışmada bulunmuş, yüzlerce hata yapmış kişilerdir” dedi.

Forward ayrıca, “53′üne gelen bir erkek eşini mutlu etmek için neyin işe yaradığını bilen kişidir. 20-25 yaş aralığındaki erkeklerin sadece 4′te 1′i eşini son zamanlarda yemeğe götürdüğünü ifade ederken, 53′ündeki erkeklerin hemen hemen yarısının eşini yakın zamanda akşam yemeğine çıkardığını söyledi” dedi.

Ayrıca 50′li yaşlardaki çiftlerin genellikle yalnız yaşadığını söyleyen Forward, “Yaşlı nesille genç nesil arasındaki önemli farklardan biri de, çiftlerin yaşlılık döneminde birbirlerini şımartmaya daha fazla zamanlarının olması ve haftasonları dışarıda eğlenmek için daha özgür olmasıdır” dedi.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    oooo daha 23 sene beklıcez kım öle kım kala hahaha

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    benim esim bana hergün der seni cok seviyorum diye... demekki benimkinin 53 yasini beklememe gerek yok hahaha

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    7 sinde neyse 70 de odur derler hep ama öyle degil tabi olgunlastikca esler kadinlarin istedigi gibi sekil aliyor sanki:)

Erkeklerin En Romantik Olduğu Yaş Açıklandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin 53 yaşında en romantik çağında olduğu ortaya çıktı. Araştırmacılar, yaşları 18 ila 65 yaş arasında değişen 2 bin erkek arasında yapılan araştırmada, 51 ila 55 yaş aralığındaki erkeklerin 4'te 3'ünün eşlerine her gün, en romantik jest olarak bilinen "Seni Seviyorum" ifadesini kullandığını ifade etti. Araştırmacılar, 50'li...
  2. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  3. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  4. Kadının en mutlu olduğu yaş

Kadının en mutlu olduğu yaş

Ya ama benim bu yaşıma kadar çok var dayanıp mutluluğu yakalamam gerekiyor ozaman :D Kadınların en mutlu olduğu yaş tespit edildi. İngiltere’de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada, kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta, sabit bir işe, bir erkek arkadaş ya da kocaya, düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20′li...
  5. Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :) İşte haberimizin devamı Melek'ler;...

Sayfayı Paylaş