gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerin güzellikte sevmediği 10 şey

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Biz onlar için saçımızı süpürge etmeye çalışırken büyük bir yanlışta yapıyor olabiliriz çok güzel olduğumuzu düşündüğümüz gün sevgilimiz/eşimiz bizi beğenmiyor olabilir bunlara dikkat kızlar :shootout:
    Erkeklerin nefret ettiği 10 şey; 1)Aşırı makyaj
    2)Sarı boyalı saçlar
    3)Dolgu topuk ayakkabılar
    4)Uzun tırnaklar
    5)Aşırı parfüm
    6)Halka küpe
    7)Ugg botlar
    8)Büyük çanta
    9)Büyük güneş gözlüğü
    10)Logolu çanta

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    6-8 ve 9 adına bir problemi yok diğerlerini ben kendim sevmem zaten :D

Erkeklerin güzellikte sevmediği 10 şey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

Erkekler neyi duymak istemez erkeklere söylenmeyecek sözler hangileridir işte cevap kızlar :) Erkekler bazı konularda sandığınız kadar anlayışlı olmayabilirler. Sizin ve diğer erkekler için sıradan olabilecek şeyler hakkında söyleyeceklerinizi duymak istemeyebilir. Erkeklere söylerken düşünmenizi gerekenler.. Eski sevgilinin fotoğrafını saklıyor musun, bana gösterir misin? Hamile...
  2. 10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

1.Günah ve harama düşme endişesiyle şüpheli şeylerden uzak durmadıkça....... Aklın Faydası Olmaz. 2.İlmin olmadıkça....Erdemin Faydası Olmaz. 3.ALLAH'a karşı alçak gönüllü bir duyarlılık sevgi ve ürperti duyguları taşımadıkça..... Kurtulmanın Faydası Olmaz. 4.Adalet olmadıkça... Yönetimin Faydası Olmaz. 5.Edep olmadıkça.. Asaletin Faydası Olmaz. 6.Cömertlik olmadıkça.. Zenginliğin...
  3. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

kadınlar,erkek kadın ilişkisi,erkekler neleri sevmez,kadınlar ve erkekler,erkeler nelerden hoşlanmaz. Makyaj yapan, otoriter, ağlayan kadınlar ilgilerini çekiyor mu? - Aşırı makyaj yapan, aşırı takı kullanan kadınları sevmiyorlar. - Otoriter kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. - Moda diyerek giyinen kadınlara şans vermiyorlar. Onlar için önemli olan üzerine...
  4. BLOOm`un sevmediği şeyler

BLOOm`un sevmediği şeyler

bloom`un nelerden hoşlanmadığını merak ediyorum
  5. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadınlar erkeklerin nefret ettiği kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadınlar Her ne kadar sitemiz bayanlar üzerine kurulu olsada birçok konuda olduğu gibi şimdi ki konumuzdada böyleri yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok erkeğin kadınlarda nefret ettiği bazı huylar varmış, Bakın erkekler kadınlar da nelerden nefret ediyorlar birlikte...

Sayfayı Paylaş