Erkeklerin ihanet etme nedenleri

$ul€

Yeni Üye
Üye

Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder. Peki bu ihanete neden olan başlıca etkenleri merak ettiniz mi? İşte erkeklerin ihanet etmelerinin nedenleri…
ihanet-1a0.jpg

• Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur.
  • Çoğu kadın, eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin yeniden ihanet etmesine cesaret kazandırır.
  • Kocanızı hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsanız, partnerinizin aklına başkasının gelme ihtimali her zaman yüksektir.
  • Hiçbir erkek sekse kolay kolay ‘hayır’ diyemez. Erkeğin ihanet için fırsatı varsa, bunu değerlendirmekten hiç çekinmez.
  • Bir erkeğin başka kadınlar tarafından arzulandığını hissetmesi, egosunu okşar. Bu durumda aldatma kaçınılmazdır.
  • Erkeklerin çoğu, ‘Gözlerin görmediğini, kalp de hissetmez’ sözüyle hareket eder ve eşini kandırabileceğine çok inanır. Eşiniz, sizi kandırabileceğine inanıyorsa aldatmayı deneyebilir.
  • İhanet, başka bir kadınla ‘yasak ilişki’ erkeklerin adrenalinini yükseltir. Bu heyecan, ihanetin de en büyük nedenidir. İhanetin tadını bir kere aldıysa, devamını getirebilir.
  • Evlilik, zaman içinde giderek seks hayatını de monotonlaştırır. Bu da erkeklerin en büyük ihanet nedenlerinden biridir.

Erkek mileti iştee.. Aldatmak içinn her şey sebeb..... Ne demişler.. erkeğin gönlü manav dükkanı gibiymiş... giren çıkan belli olmazmış...

Erkek mileti iştee.. Aldatmak içinn her şey sebeb..... Ne demişler.. erkeğin gönlü manav dükkanı gibiymiş... giren çıkan belli olmazmış...

vayy birtanem güzell laff...
bencede şulem yaa erkekler için yerdekii toprak havadakii bulutt gözündeki kaş bilee bir aldatma nedenii...
allahım allahım kimseye göstermesinn...( amin...)

Ya Allah aşkına siz sütten çıkmış ak kaşık mısınız feministlik yapmayın elinizi vicdanınıza koyun dürüst olun hep ilgili siz beklersiniz anlayışlı olmasını beklersiniz kırıldığınız da özrü siz beklersiniz hep üzülme diye haklı siz olmalısınız cinsel ilişki zaten sizin zamanınıza dakikanızı uymaz ise sen çok kaba ve sapıksın olur sonra al işte erkek milleti ne olucak hayvan aldattı beni dersiniz o zaman erkeğine sahip çık be kadın. İster inan ister inanma ben kesinlikle aldatmaya karşıyım ama özü bu haa şunu da eklemeden olmaz aynı türde erkeklerde var yani temelde karakter ve kişilik yatar erkek kadın ayırımı yapılmaz bence.

Maalesef ihanet ya da bir başka deyişle aldatma, neredeyse normal görünen, sıradan bir durum haline geldi. Her ne olursa olsun ben ihanete karşıyım. Eşinden sıkılan, eşine karşı heyecan hissetmeyen her insan bunu dürüstçe dile getirmelidir. Ama tabi bazı erkekler, macerayı sevdiği için ya da bir kereden bir şey olmaz düşüncesiyle rahatlıkla eşlerine ihanet edebiliyorlar.

Evlilik, flört ilişkilerinden çok daha farklı bir kavram olduğu için ekstradan ilgi ve titizlik istiyor. Çocuk sahibi olmak, eşlerden uzaklaşacağımız anlamına gelmez. Evet, erkeğin ilgisini taze tutmak için hanımların biraz daha özverili olması gerekiyor. Yorgunluk, yoğunluk, ev işleri, çoluk çocuk gibi birçok durumun ilişkilerimize zarar vermemesi için kontrolü elden bırakmamak gerekiyor.

Vallahi bence kadınlardaki öz güven eksikliği de erkekleri ihanet etmeye teşvik ediyor. Ben bir erkek olarak şunu söylemek istiyorum; Bir kadın çok güzel olmayabilir fakat seksi yönlerini dışa vurmayı bilmelidir. Yeri geldi çok güzel bayanlarla beraber oldum ama dişilik özelliklerini ifade edemedikleri için ayrıldım. Kaşında, gözünde, vücudunda, ruhunda işve olmayan bir hatun ilgimi çekmez.

Bana sorarsanız birçok erkek manken gibi bir vücut aramıyor fakat karşısındaki bayan da cilve, işve görmek istiyor. İşinize karışmak gibi olmasın ama bence, gerek bakışlarınızla, gerek kişiliğinizle, gerek kişisel bakımınız ile ve en önemlisi her anlamda kendinize olan güveninizle erkeğinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bir erkek beyniyle size söyleyeceklerim şimdilik bunlar. :789:

Allah aşkınıza erkekler aldatmakta haklı bence ben bir bayan olarak yazıyorum bunu nedeni evdeki kadınlar kadınlık diye adlandırılan hiç birşeyi yapmamaya başlıyo heleki kocasının durumu iyiyse ve onun her dediği yapılıyorsa şımarırlar ve erkeği unutmaya aşağlamaya ilgilenmemeye bedenine hitap etmemeye başlarlar erkeler için yeni bir eş partner yada bu yüzden cazip gelir heleki seviliyorsa yeni partneri tarafından değmeyin ona o yüzden kızamıyorum ben bu durumlarda

Geri