gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

erkeklerin izin belgesi :D

Konu, 'Karikatürler' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

erkeklerin izin belgesi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız-erkek ayrı kurslara izin

Kız-erkek ayrı kurslara izin

Milli Eğitim Bakanlığı, yeni yayınlanan yönetmelikle, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak programın özelliğini dikkate alarak, yalnızca kız ve erkek öğrenciler için açılacak özel kurslara da izin verecek. ÖZEL Okullar Yönetmeliği’ni yeni kanuna göre tekrar düzenleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yeni yönetmelikte, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak...
  2. Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ???? Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum: Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı: İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen...
  3. Erkek Taşlama :D

Erkek Taşlama :D

Bu harika bişey ya işte bayanlar canı sıkılan buraya tam bize göre bişey işte link
  4. Erkekler için izin kağıdı

Erkekler için izin kağıdı

Bundan sonra erkekler işte bu izin kağıdı onaylanmadan istedikleri gibi dışarı çıkamıcaklar:kapiş: önce izin sonra dışarı te o kaa:sinir:
  5. Erkek donundan çanta :D

Erkek donundan çanta :D

farklı tasarımlar,farklı tasarım,çanta,farklı çantalar,farklı çanta modelleri Jeremy Scott'un 2011 yaz koleksiyonu için ürettiği bu erkek çamaşırı şeklinde el çantasının gerçek olduğuna inanmak zor ama gerçek.. Böyle bir clutchı kullanma cesaretine sahip olanlar lütfen parmak kaldırsın? :D:D

Sayfayı Paylaş