gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Erkeklerin Kadinlar Hakkinda Bilmedigi 10 Sey

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

1) Erkekler, kadinlarin bazen diger zamanlardan biraz daha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kirilan bir kalbi bile onaracaktir.
    2) Erkekler, kadinlarin bazi durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadinin istediklerini yaptirtmak için birbirinden kurnazca numaralari vardir. Erkeklerin tahmin ettigi kadar saf bir kiz yoktur.

3) Kadinlar bir takim seyleri inanilmaz alttan alirlar. Hiçbir erkek kadinin alttan aldiginin farkina varamaz. Tartismalarin alt yapisinda genelde bu vardir.

4) Ev isleriyle ugrasmaktan çok yorgun düstüklerinde bile erkekler, kadinlarin maruz kaldiklari bu Çin iskencesini görmezden gelerek azimle evin durumundan yakinirlar.

5) Kadinlarin kumandayi ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini ve bundan nasil bir huzur duyabileceklerini bilmezler.

6) Arabayi kadinlar kullanirken erkeklerin yaptiklari elestirileri, kadinlar aslinda duymazdan gelirler. Kadinlar ehliyetlerinin çikletten çikmadigini bilirler.

7) Erkekler, taciz edilen kadinlarin neler hissettiklerini asla bilemeyecekler. Gündelik hayatta kadinlari taciz etmeye bir marifetmis gibi devam edecekler.

8) Erkekler, kadinlarla kavga ederlerken, güler yüz ve tatli dille her seyi halledebileceklerini bir türlü fark edemezler. Bozulan iliskilerdeki temel sorun belki de güler yüz eksikligidir.

9) Erkekler, futbol seyrederken kadinlarin neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttugu takimin galip gelmesidir, akillarindan geçen... Televizyonda maç seyreden bir erkek, yanindaki kadinin degerini çoktan unutmustur.

10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli oldugu yerlerde bile, erkekler aslinda hakli olduklarini savunurlarken, yinede kadinlarin hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Erkekler, kadinlarin bazi durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadinin istediklerini yaptirtmak için birbirinden kurnazca numaralari vardir. Erkeklerin tahmin ettigi kadar saf bir kiz yoktur.
    Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli oldugu yerlerde bile, erkekler aslinda hakli olduklarini savunurlarken, yinede kadinlarin hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler

bu iki maddeye aynen katılıyorum aslında yazdıgın tüm maddelere katılıyorum cok dogru tatlım tşkler....

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    kimiside bana uyuyo bazılarıda hiç alakası yok

4. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arada gerçekten ferhunde olmak lazım diyorum ben.. çünkü her an suistimale maruz kalabiliriz...

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli oldugu yerlerde bile, erkekler aslinda hakli olduklarini savunurlarken, yinede kadinlarin hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler
    haklısın hiç bilmiyolar ki

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bence erkekler herşeyi iyi biliyor ve farkındalar ama işlerine gelmiyor.

Erkeklerin Kadinlar Hakkinda Bilmedigi 10 Sey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen iyi bir insansin ama  bilmedigin cok sey var

sen iyi bir insansin ama bilmedigin cok sey var

SEN İYİ BİR İNSANSIN, AMA BİLMEDİĞİN ÇOK ŞEY VAR. - Ben buradan ayrılıyorum... - Nereye gidiyorsun ?... - Sevdiğim adama gidiyorum... - Ama birlikte yola çıkmıştık.. Geceydi, ama benim için o an bir kez daha gece oldu... Diyarbakır'ın köylerinden birindeydik.. Savaş bütün acımasızlığı ile sürüyordu.. Uzaktan mermi ve top sesleri geliyordu... Bazen geceyi acı çığlıklar bölüyordu......
  2. Erkekler evli kadinlar hakkinda ne düsünür?

Erkekler evli kadinlar hakkinda ne düsünür?

erkekler kadınlar hakkında ne düşünür Kadınlar ve erkekler rasındaki anlaşmazlıklar her zaman vardı ve gelecekte de olacak.. İşte tarihteki ve günümüzdeki önemli insanların evlilik ve kadınlar hakkında söyledikleri sözler.. Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu...
  3. Kücük Kadinlar 10.Bölüm

Kücük Kadinlar 10.Bölüm

Elif, Cansu'yu alip kaçma planlari yapiyor.. Elif ve Cansu Izmir’e kaçma planlari yapiyor. Sevkiye’nin, mahkeme sonuçlanmadan Cansu’yu almak istemesi, Elif’i çilgina çevirir. Utku’nun da yardimi ile Cansu’yu Hulusi Bey’in köskünde saklarlar. Armi ve diger kizlar ise Sevkiye’ye Cansu’nun Antalya’ya bir aile dostlarinin yanina tatile gittigini söylerler. Fakat Sevkiye bu yalana inanaz. Elif ise...
  4. Erkekler hakkında bilinen 10 doğru 10 yanlış

Erkekler hakkında bilinen 10 doğru 10 yanlış

hoşlanan erkek nasıl davranır Biz hepimiz toplumca herşeye önyargılı bakan insanlarız en kötü özelliklerimizden biri de bu olsa gerek. Bayanların bu önyargılı baktığı konulardan biri de erkekler. Hep bir muhabbetleri vardır erkekler şöyle erkekler böyle kalıplaşmış alışılmış bilgiler sürekli diretilir. Bunlar halk arasındaki görüşlerdir isterseniz erkekleri birde uzmanlardan dinleyin artık ne...
  5. Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

erkekler nasil kadinlari begenirler erkekler hangi kadinlardan hoslanirlar erkeklerin hoslandigi seyler erkekler neleri begenirler erkekler ne ister konulari burada melekler Sevgili Melekler, Erkekler ne ister? Erkeklerin çok fazla süslü, bakımlı ve makyajlı kadından haz etmedikleri gerçek. Peki, erkekler gerçekte ne ister? Erkeklerin hoşlandığı kadın modelinin genel geçer özellikleri vardır...

Sayfayı Paylaş