gebe
  1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

erkeklerin kadınları sinir eden olaylar haraketler davranışlar sözler nelerdir melekler.Merhaba melekler sizce de erkeklerin kadınları çıldırtan hatta saç baş yolduran davranışları sözleri hareketleri nelerdir hep beraber erkeklerin kimyasını çözmeye ne dersiniz madem konuya ben öncelik ediorummm ilk bi kaç şeyiii ben yazayım sizde peşimden gelinnn takılın peşime 1. herşeye tmm hayatım diyip de o gün gelince unutması 2.çoraplarını fiskos gibi salonun orta yerinde bırakması
    3.özel günleri unutmasıııı
    vs vsss böle devam eder gider meleklerimmm ..

devamını da sizlerden bekiyorum :ohoh:[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Kasım 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evdenn çöp diye önemli şeyleri atmasııı ah ahhh:tsk: başıma çok geldideee hatta dün konusunu açtımmmm kocamın eli durmuyo diyeee hahaha

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

pc nin basindan kalkmamasi ve bisey diyincede beni rahat birakmiyorsun yeni oturdum deyip üste cikmasi :sinirli:

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorulan sorulara cevap vermemesi ama onlar sorunca aninda cevap istemesii ahhh ahhh :11:tam dayaklikk bazen yastık savaşı
    herseyi bilmeleri ve duymamazliktan gelmeleri
    :haha:

erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları kızdıran erkek davranışları

Kadınları kızdıran erkek davranışları

Güya ev işlerine yardım etmeye kalkışıp, ortalığı darmadağınık bırakmak. · Kirli çorapları yatağın yanına bırakıp gitmek. · Kirli tabakları bulaşık makinesine yerleştirmek yerine, tezgahın üzerine dizmek. · Alışveriş yapmamak için bahaneler uydurmak. · Yatakta sabaha kadar horlamak. · Özür dilenmesi gerektiğinde bir şey olmamış gibi davranmak. · Arayacağım deyip aramamak veya...
  2. bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?

bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?

erkekleri sinir eden sözler sinir eden sözler kadınları kızları evet arkadaşlar erkeklerin en çok hangi lafına sinir olursunuz... ??? mesela sen bu aralar bayağı kilo aldın gibi genelde bu lafa kadınlar sinir olur:D:D
  3. Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler

Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler

Sevgili Melişlerim her kadın çekici olmak, beğenilmek ister. Ancak bunun için güzel giyinmenin dışında bir takım görgü kurallarına da uymanız gerekiyor. Bazı hareketler erkeklere itici gelebiliyor bu haretler nelermiş hep birlikte bakalım :tik: Güzel melişlerim işte çekiciliğin sırları :tik: Asla ağzınız açık bir şekilde sakız çiğnemeyin. Ter kokusu bir kadını sadece erkeklerden değil...
  4. Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez

Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez

kadınlar erkeklerin hangi özelliklerini sevmez kadınlar nasıl erkekleri sevmez Kızlar yapılan bir araştırmaya göre biz kadınların erkeklerin hangi özelliklerinden nefret ettiğimiz ortaya çıkmış... İşte o araştırmaya göre kadınların en nefret ettiği erkek huyları :tik: 1. Bencillik: Konuşmaya başlayınca kadının onu dinlemesini ister. Ancak o karşısındaki kadını dinlemek zorunda değildir....
  5. Erkekleri sinir eden kadın huyları

Erkekleri sinir eden kadın huyları

erkekleri sinir eden sözler erkeklerin sinir olduğu sözler erkekleri eden kadın huyları Erkekler bunlara deliriyor! Bazı kadınların huyları ya da kadınların bazı huyları erkekleri gerçekten çok sinir ediyor. ışte erkeklerin şikayetleri sonucu derlediklerimiz… * Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını yumuşaklığını önemsiyorlar. Kesinlikle erkekleşmiş kadınlardan hoşlanmıyorlar. *...

Sayfayı Paylaş