gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerin Kalbi Kadınlar Olmadan Yapamıyor !

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Erkekler ne kadar kadınları anlamamak için ısrar etselerde bizler olmadan yaşamaları biraz zor. Çünkü yalnız yaşayan erkeklerde damar tıkanıklığı yapan bir molekülün seviyesinin arttığı tespit edildi. [​IMG]

Sosyal erkeklerin kalp sorunu yaşama riski, asosyal olanlara göre daha düşük çıktı. 3 bin 267 kadın ve erkek üzerinde yapılan araştırmayı yorumlayan uzmanlar, sosyal açıdan izole kişilerin daha hareketsiz olduklarını ve daha fazla sigara içtiklerini söyleyerek kalp riskinin bu iki faktör nedeniyle yükseldiğini belirtti.

ABD Kalp Derneği toplantısında sunulan araştırmada, arkadaşları ve ailesiyle yakın bağ kurmayan erkeklerde, iltihaplanmaya sebep olan interleukin-6 adlı molekül seviyesinin daha yüksek olduğu görüldü.

Erkeklerin Kalbi Kadınlar Olmadan Yapamıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

Çok uzun zamandan beridir bu şekilde sizlerden gelen mektupları pek yanıtlamadığımı fark ettim. Genelde yazılarımda, sizlerden gelen talepleri ya da, ogünkü gündemle ilgili bir konuyu sizlere açıklamaya çalışıyorum. Sizlerden gelen yazıları ki, hepsi benim için çok değerli, sadece daha geniş bir toplumsal kesitin sorunlarına ayna tutabilecek olanlarını, yine sizlerden izin alarak burada isim...
  2. erkek kalbi

erkek kalbi

bakalım neler varmışş :laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  3. kadınlar erkeğin prensesi olmayı düşlermiş...Külkedisi misali

kadınlar erkeğin prensesi olmayı düşlermiş...Külkedisi misali

Ne yalan söyleyeyim yazıyı beğendim.Biraz biz kadınları iğnelemiş olsada yazan güzel yazmış.Buyrunuz bakalım ne yazmış:):) Külkedisi kaçarken pabucu ayağından fırladı.ertesi gün prens ayağı bu pabuca sığacak genç kızı aramaya koyuldu. ülkenin tüm kızları prens tarafından beğenilmek için ayaklarını daha ufak hale nasıl getireceklerinin çabasına giriştiler. işte o gün bu gündür kadınlar...
  4. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  5. Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

kadınsız hayat kadınsız erkek erkek kalbi erkekler Erkekler kadınlar olmadan yaşayamaş ama kadınlarda erkeksi.Bu durum hayatın yaşam biçimi erkek ve kadından ibaret olan bir hayat.Erkeklerin nasıl bizim hayatımız da önemli rolleri varsa biz kadınlarda onların hayatında...Kadınlar bir erkeğin, annesi,eşi,sevgilisi, kızı,kardeşi,ablasın,halası,teyze,nines, vs..rollerindedir.Erkekler ise...

Sayfayı Paylaş