gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerin Karizma Uğruna Söylediği Yalanlar..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

- ben şimdiye kadar hiç bir kıza birlikte olma teklifi etmedim, hep onlar geldi beni buldu. - zaten ben hiç aşık olmadım da. istediğim her kızı bakışlarımla elde ettim*.

- 5 metre mi? ben bir daldımmı en az 50 metre dibe dalarım

- çocukken soğuk günlerde annem külotlu çorap giydirmeye çalışırdı ama asla giymezdim

- ben sizin takımdaki bütün kızlarla çıktım

- benim gözlerim yeşil aslında
    - kahverengi gibi
    - kapalı havalarda öyle güneşte yeşil oluyor

- ben askerde bordo bereliydim
    - onlar sadece subaylardan seçilmiyor mu
    - ( aha nereden biliyor ya ) bir dönem normal askerlerden de aldılar

- kurtlar vadisi ne? valla hiç duymadım. futboldan falan da haz etmem zaten

- ben mi, yok canım hiç üşümüyorum..(sogukta tir tir titrerken)

- evdeydim. yalnızdım. telefonun şarjı bitmişti

- hayır sevgilim, ben hiç kısa pantolon giymedim

- evli değilim

- önemli olan iç güzelliktir

Erkeklerin Karizma Uğruna Söylediği Yalanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

Bu gece bir iş yemeği var. Çok güzelsin Evlencez senle, yeşil panjur olayına gircez! İlk kez bu yatağa seninle gircez! Sana hediye alcaktım ama geç çıktım işten Telefonun şarjı bitmiş ya! Arkadaşlarla sinamadaydık ondan kapatmıştım telefonu Ben asla yalan söylemem! Daha önce hiç böle hissetmedim Hiç senin gibisini görmedim.. İnanmıyorum bu kadar mükemmel olamassın İlişkiye ara verelim...
  2. Erkeklerde Karizma Cizici AnLar..

Erkeklerde Karizma Cizici AnLar..

Erkeklerde Karizma Cizici AnLar.. Tüm erkeklerin basşına en az biri muhakkak gelmiştir :D hahaha *Manitaya hiçbir zaman market torbalarıyla yakalanma… *Çorabın yırtıksa bırak ayakkabının içinde kalsın. Bizim evde ayakkabı çıkmaz deyip ne kadar burjuva olduğunun da altını çizersin üstelik. *İlk tanıştığın kızı hemen o gün simitçilerden birine götürme. *Kurtlar vadisi ve gelinim olur...
  3. Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

erkeklerin en cok soyledigi yalanlar, erkekler yalan, yalanci erkekler, yalanlar, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Erkek Adam Yalan Söyler Mi? Hayatınıza aldığınız erkeğin size karşı ne kadar dürüst olduğunu biliyor musunuz?Evli olduğunuz yada evlenmeyi düşünebileceğiniz erkeğin size karşı dürüst mü yoksa yalancı mı olduğunu bilmeniz şart.Çünkü ilişkiler en önemli husus...
  4. Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar...Külahıma Anlatın ...:)

Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar...Külahıma Anlatın ...:)

En Çok Söylenen Yalanlar Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar Herkesin hayatında söylemiş olduğu yalanları vardır.Kim yalan söylemem derse yalan söyler bence...En sıkıştığımız anda olsun..Verecek bahanemiz olmadığı zamanda olsun yalanlara başvururuz...Birde yalanın caiz olduğu durumlar var beyaz yalan dediklerimiz kimseye zarar vermeyen bakalım o hangi yalanlarmış.. Türklerin en çok...
  5. Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir

Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir

Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir hepsi aynı mı bunların ayrılmak istediklerinde ben iyi değilim suç benim ben seni hak etmiyorum gibi yalanlar mı söylüyor sizden bu konuda öneri ve bilgi istiyorum bu erkekler Ayrılırken hangi yalanları söylüyor

Sayfayı Paylaş