gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

erkeklerin kaza sebebi..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkeklerin kaza sebebi..
    :laugh::laugh:melek olmak zor iş

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkeklerin kaza sebebi..

oyyyyyyy içim gitti valla yazık adamlara:D

erkeklerin kaza sebebi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri Aldatmaya İten Sebepler

Erkekleri Aldatmaya İten Sebepler

aldatılan kadın ne yapmalı aldatmakla ilgili sözler aldatılan kadınlar ne yapmalı kadın sözleri erkek aldatırsa İstatistiklere göre aldatan erkeklerin oranı giderek artıyor. Peki erkekleri aldatmaya iten nedenler neler? Aldatan ve aldatılan ne yapmalı? Araştırmalara göre erkekler kadınlardan daha çok seksi düşünüyor ve daha aktif.. Yeni bir seks pozisyonuyla karşılaştıklarında heyecan...
  2. Erkeklerin kızları bırakma sebebleri

Erkeklerin kızları bırakma sebebleri

kadını hamile bırakma oyunları hamile bırakma oyunu kadın oyunu kadın oyunları kadını Okurken meleklerım bana kızmassınız umarım ben okurken çok güldüm sizinlede paylaşmak istedim...İşte erkeklerın kızları bırakma sebebleri..:D Bazı şeyler artık bana yetmiyo (Bırak) Annem seninle tanışmak istiyo (Bırak) Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak) Kendimi asmak istiyorum (Bırak) Bu gün...
  3. Depresyon sebebimiz erkekler

Depresyon sebebimiz erkekler

Erkeklerin biz kadınlar üzerinde ki etkileri çok büyük.Özellikle de bizleri strese sokup depresyon çizgisine getirene kadar.Mesela eşlerimizden örnek vereyim.Örneğin,adamın yemeği hep önüne geliyor,kıyafetleri kıyanıp ütülenip bir güzel hazırlanılıyor.Peki bu adam ne tepki veriyor.Yahu kadın sen değil makina yıkıyor.Diyerek bir kenara çekiliyor.Tamam makina yıkıyor peki makinaya bu çamaşırları...
  4. erkek kısırlığının sebepleri nelerdir

erkek kısırlığının sebepleri nelerdir

Eşimle 10 yıldır evliyiz ve tedavi görüyoruz çünkü bebeğimiz olmuyor.Eşimde kısırlık problemi var ve sormak istediğim erkekler neden kısır olur, sebepleri nelerdir?
  5. Erkekte başlıca kısırlık sebepleri

Erkekte başlıca kısırlık sebepleri

erkek kısırlığı nedir,erkek kısırlığının nedenleri,erkek kısırlığının tedavisi ,erkek kısırlığı hakkında genel bilgiler Kısırlık (infertilite) sorunu saptanan çiftlerin yarısında kadında, diğer yarısında erkekte problem saptanmaktadır. Çiftlerin yaklaşık %15 kısmında her iki kişide de bir problem saptanmamaktadır. Erkekte kısırlığa sebep olan durumların bir kısmı sperm sayı, şekil ve...

Sayfayı Paylaş