gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

erkeklerin kızlara sorduğu sorular bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeklerin çapkın erkek erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D
    Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar
    İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 9 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Dünyaya gözümü seninle açtım, senden başka kıza bakmıyorum; Bakacağı zamanda bahanesi aşkım şu kızın saçları aynı senin saçlarına benziyor Bakacak ya bizim çapkın yer yapıyor

Yorumlarınızı bekliyorum sevgiyle kalın

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D
    teşekkürler emeğine sağlık

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D

teşekkürler:D:D:D:D:D:)

erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır seven erkek seven insan söyleyen erkek Bir erkeğin yalan söylediğini nasıl anlarsınız. İşte aşağıdakiler yalan söylediğini düşündüğünüz erkekte var ise üç kere daha düşünün :) Tutarsızlık Yaptıkları ile anlattığı arasında tutarsızlık var mı yok mu bakabilirsin 2.En ummadığı soruyu sor Yalan söyleyen bir...
  2. Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar -Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar +Kiz cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmissinizdir... -Erkek cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  3. Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

YALAN SÖYLÜYORSA... Lieberman ın araştırmalarına göre, birinin yalan söyleyip söylemediğini aşağıdaki ipuçlarıyla anlayabilirsiniz: - Yalan söyleyen kişi göz temasından kaçınır, göz göze gelmemek için elinden geleni yapar. - Yalan söyleyen ya da bir gerçeği saklayan kişi, ellerini ve kollarını daha az kullanır. - Kendisine soru sorulduğunda elleri sımsıkı kapanıyorsa ya da avuçları...
  4. Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

eşinizin yalan söylediğini nasıl anlarsınız yalan testi Yalan söylemek özellikle evlilik kurumu için son derece tehlikeli bir durumdur melekler . Ufak tefek , zararsız pembe yalanlar dışında eşler birbirine olabildiğince açık ve net olmalıdırlar. Ancak ne yazık ki kadınların büyük çoğunluğu eşlerinin söylediği yalanlardan şikayetçidir. Bu yazıyı okudukça sizin de kafanızda soru işaretleri...

Sayfayı Paylaş