gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erkeklerin küpe takması günah mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

erkeklerin küpe takması günah mı? selam millet size bir soru saracağım ama sizde kendi fikirlerinizi cevaplarınızı yazın ok mi:) sizce erkeklerin küpe takması günah mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

erkeklerin küpe takması günah mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklere küpe yakisir mi?

Erkeklere küpe yakisir mi?

Evet Melekler ne dersiniz?? Ben fikrimi söylüyorum hayir yakismaz bana küpeli erkekler cok itici geliyor!
  2. İslamda Kimlerin Yüzük Takması Günah

İslamda Kimlerin Yüzük Takması Günah

altın takmak günahmı islamda yüzük takı takmak günahmı islamda yüzük kadınların takılarına verilen isim Dinimiz İslam'a göre yüzük, altın takmak günahmı, kimlerin yüzük takması günah değil hep birlikte öğrenelim meleklerim... İslâm'a göre; erkekler de kadınlar da yüzük takabilirler. Ancak, yüzüğün takılış maksadı ve yapıldığı madde ile ilgili bazı şartların gözetilmesi gerekir. Hanefî...
  3. Erkeklerin Küpe Takması

Erkeklerin Küpe Takması

erkeklerin küpe takması erkeklerin küpe takması günah mı Az sonra bir soru soran misafirimize yanıt olarak açtığımız bu konuda , dinimize göre erkeklerin küpe takıp takmaması hakkında ki İslam hukukçularının açıklamalrına yer vereceğiz melekler :) Erkeğin küpe takıp takmaması tamamen örfe, geleneğe bağlı şeylerdir. Bunlar zamanla değişebilir ve dinin temel yükümlülüklerine aykırı olanlar...
  4. Erkekler sizce küpe takmalı mı??????

Erkekler sizce küpe takmalı mı??????

Erkekler sizce küpe takmalı mı??????
  5. Erkeklere küpe yakışırmı???

Erkeklere küpe yakışırmı???

Meleklerim herkesin görüşü farklıdır tabi ama sizce erkeklere küpe yakışırmı

Sayfayı Paylaş