gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerin kurları ve anlamları....

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bakışların anlamları erkeklerin bakışlarının anlamı erkek bakışlarının anlamı bakışların kacamak bakışlar ne anlama gelir Gözünü kaçırmadan ya da kaçırıp bakmalar, çapkınca gülümsemeler, "clark" çekmeler, poz kesmeler, güzel sözler, iltifatlar, ufak-ufacık temaslar... Hepsi bu! Şu erkekler keşke "kur" yapma konusunda biraz daha yaratıcı olsalar... Ama nerdeee? İşte size birkaç klasik kur örneği ve anlamları...

- Arkamızdan, yanımızdan, önünmüzden ıslık çalanlar vardır ya hani, işte bu bıçkın köy delikanlısı vaziyetinin pek öyle "ciddi" bir niyeti falan yoktur. Zaten genellikle yalnız değilken ıslık çalarlar, o da beğeni ölçüsünü yanındakine göstermek içindir, "nasıl ama güzel kıza laf atıyorum, değil mi?"... Yaa...
    - Bazıları vardır ki ne kadar çekici ve seksi olduklarını göstermek için vücutlarının orasını burasını elleyip, göğüs kıllarıyla oynayarak, yüzümüze ebleh ebleh bakarlar (bunlara sapık ya da teşhirci de denilebilir); işte onların niyeti "çok ciddidir", aman hemen oracıktan kaçın!!!
    - Bakışlar her zaman ifade biçimiyle amacını da ortaya koyarlar. Mesela bir erkek kaçamak kaçamak bakıyorsa; "senden hoşlanıyorum" diyordur, yani diyemiyordur.
    - Eğer bir gözünü kısıp, öbür gözünün kaşını kaldırıyorsa, çapkınlık yapmaya çalışıyordur. Hiç size göre değil...
    - Dik dik gözünüzün içine bakıyorsa "benim ne harika biri olduğumu bir bilsen" bakışıdır bu; ya da ileri derece miyoptur, göremiyordur zavallı.
    - Rahatlıkla yanınıza gelip, esprili bir biçimde sizi beğendiğini söyleyenler de olabilir. Bunlar da işe yaramaz, yalnızca öyle konuşup kendilerini beğendirmektir amaçları. Onların egosunu tatmin etmekle kim uğraşacak.
    - Bir de daha tanışalı iki dakika olmamış, konuşurken dokunanlar vardır. Münesebetsizler! Bu ihtiraslı, cesur erkeğe alerjim var deyip, dokunmamasını söyleyin hemen, yoksa yılışmaya devam edecek!
    - Bazıları sizi iltifatlara boğar. Dikkat edin, abartıyorsa zaten bizim bir şey dememize gerek yok, siz de anladınız değil mi?
    - Ya da size bakarak, yanındaki kızlara (nedense) biraz daha ilgili olmaya başlayanlar var, kahkahalar, kızlara samimi el kol hareketleri falan falan... "Bak görüyorsun ki onları çok mutlu ediyorum, seni belki daha da çok mutlu edebilirim!" Ama başkalarını, ben almayayım...
    - Tanışır tanışmaz telefon numaralarını vermeye çalışanlar da var, çünkü büro hizmeti vermeye hazırdırlar. Akşam olmuş, keyfim yerinde, iş düşünmenin zamanı mı şimdi?...
    - Bazıları da ne kadar kültürlü olduklarından yola çıkıp, etkilemeye çalışırlar. Bayıltırlar...
    - Bir de maçolardan hoşlanıldığını sanıp, böyle şovlar yapanlar vardır. Ama onlar yalnız kazak giydikleri zaman "kazak"tırlar. Bu güzel yaz gününde çekilir mi canım!...
    - Kendine fazla güvenenlere diyecek söz bile bulamıyorum... O edalar, havalar, jön görüntüleri... "Git sen bir ajansa kayıt ol!" Ancak deterjan reklamlarında şansı olabilir böylelerinin...
    - Üzerlerindeki her şeyin marka olduğunu bir şekilde söyleyenler de vardır. Aman çok etkileyici!
    - Mal varlığı konusunda sizi gereksiz yere bilgilendirmeye çalışanlar da olabilir. Bu türlerin mallarından başka bir şeyleri de yoktur zaten, hatta bazen o da yoktur, yalan söylüyordur!
    - Hele esrarengiz görünmeye çalışanlara ne demeli... Kendilerine gizli kapaklı işler çeviriyor izlenimi vermek için ne kadar da çok uğraşıyorlar. Onun anlattığı o olağanüstü kahramanlık hikayelerini, biz her akşam eve giderken yaşıyoruz.
    - Ama bu iltifatlar yerinde (!) ve hoşunuza gidiyorsa, sonunda aradığınızı buldunuz demektir; daha mükemmel olanı buluncaya kadar.
    Erkeklerin yaptıkları-yapacakları bu bayat "kur"larla bir yere varılamayacağını anlamışsınızdır herhalde... Bize kalırsa siz kendi gözünüze birini kestirin ve gidip ne istiyorsanız söyleyin. Olmuyorsa, "kısmet" değilmiş demektir. Hadi nerede hareket, orada bereket...

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    - Eğer bir gözünü kısıp, öbür gözünün kaşını kaldırıyorsa, çapkınlık yapmaya çalışıyordur. Hiç size göre değil... - Dik dik gözünüzün içine bakıyorsa "benim ne harika biri olduğumu bir bilsen" bakışıdır bu; ya da ileri derece miyoptur, göremiyordur zavallı.

bu ikisine cok rastlıyorum yaaaaa

3. Eda™

Eda™ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    - Arkamızdan, yanımızdan, önünmüzden ıslık çalanlar vardır ya hani, işte bu bıçkın köy delikanlısı vaziyetinin pek öyle "ciddi" bir niyeti falan yoktur. Zaten genellikle yalnız değilken ıslık çalarlar, o da beğeni ölçüsünü yanındakine göstermek içindir, "nasıl ama güzel kıza laf atıyorum, değil mi?"... Yaa...

Şu 1.Etap girişi civarında sürüyle var bu densizlerden.
    Geçenlerde bi tanesi giymiş mor gömleğini,sıcakta uzun kolları iliklemiş.
    Zaten sıcak anamı ağlatmış.Ne ne var diye suratına çantamı sallamamak için kendimi zor tuttum.:tsk:

Teşekkürler bilgiler için :D

4. diplomalibalikci

diplomalibalikci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bakışlar her zaman ifade biçimiyle amacını da ortaya koyarlar. Mesela bir erkek kaçamak kaçamak bakıyorsa; "senden hoşlanıyorum" diyordur, yani diyemiyordur.
    aha buldum o da benden hoşlanıo heralde camdan cama bakıp duruo bana ama yaa offf =)
    gel işte bende senden hoşlanıorum öle öküzün trene baktığı gibi olmaz ama icraat olması lazım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:)
    benim hoşlandığım kişi bana çok masum bakıyor o ne demek? :S

6. mustafa ayşegüll

mustafa ayşegüll Forum Okuru

bnm yüzüme sevdigmm dik dik bakıo ama sevmio ama gözleri çokk güzll bn ne yapaymmmmmmmmm:)

7. yasemnn

yasemnn Forum Okuru

8. yusuff mine

yusuff mine Forum Okuru

ayşegl kıymm cnmm sana bee;))))))))

9. mustafa ayşegüll

mustafa ayşegüll Forum Okuru

sana dert mi oldu yasemincmmmmm ;)))))))))))

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben de birinden hoşlanıyorum patronum diyebileceğim biri. bikaç kez göz göze geldik ve 10 15 sn baktı bana bakıştık daha doğrusu. ama konuşmuyor benle pek ya da yeni işe girdim ondan da olabilir ama bu üzüyor beni yani bazen bakıyor diyorum evet hoşlanıyor o da benden ama sonra hiç ilgilenmiyor. başak burcu kendisi. bildiğim kadarıyla da başaklar sevdiklerini söyleyemezlermiş. bu konuda bana yol gösterebşlecek deneyimli arkadaşlarımız varsa çok sevincm. nasıl etkileyebilirm onu?

11. Kayıtsız Üye_b

Kayıtsız Üye_b Forum Okuru

bir erkek boşa bakmaz bir çok erkekle konuştum kendi sorunum için öle bi cvp aldım bide patronun olduğu için kolay açılamaz eğer ciddi bir şey düşünüo olabilir artık hayatında evlilik gibi ve yeni girdiğin için seni tanımıyor hoşlanıyorsa eğer bekle tek yapabileceğin onu cesaretlendirmek içiin sende ona bak ve gülümse bu onları cesaretlendiriyormuş muhabbet etme şansın varsa bunu da kaçırma eğer bi sonuç olursa burada paylaş =)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. Burasi türkiye tabi

Burasi türkiye tabi Forum Okuru

Biz hiç bakmayalım o zaman size ya

Erkeklerin kurları ve anlamları.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuranda geçen kız ve erkek bebek isimleri ve anlamları

kuranda geçen kız ve erkek bebek isimleri ve anlamları

kuranda geçen erkek isimleri kuranda geçen kız isimleri kiz gecen bebek isimler Merhaba meleklerim, Çocuğumuz yakında doğacak ama ona isim bulmakta zorlanıyoruz, istiyoruz ki isim Kuranı Kerimden bir isim olsun, işte sizlere hem isimler hemde anlamları arkadaşlarım. Kuranda Geçen Erkek - Kız Çocuk İsimleri Ve Anlamları A ACAR : Cesur, becerikli ACER: HZ.İsmail'in annesi AFRA: Ayin...
  2. ErkekLerin aLdıkLarı HediyeLer Ve AnLamLarı..!

ErkekLerin aLdıkLarı HediyeLer Ve AnLamLarı..!

hediyeler ve anlamları hediye anlamları hediyelerin hediyelerin anlamı hediye anlamı Kupa Bardak : Ne fark ettim biliyo musun? Sadece bişiler yiyip içerken susuyosun... Tabak alsam kafamda kıracağını bildiğim için üzerinde bu sevimsiz aptal ayıcıkların olduğu bardağı aldım... İç zıkkımlan ve sus Body gömlek vs : Bak kızım aklını başına devşir... Giyicem diye direttiğin o şeyleri giymeye...
  3. En Güzel Erkek İsimleri ve anlamları

En Güzel Erkek İsimleri ve anlamları

En Güzel Erkek İsimleri Erkek isimleri ve anlamları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda türkiye'nin en çok kullanılan erkek isimlerini ve en güzel erkek isimlerini anlamlarıyla birlikte paylaşıma sunuyoruz. Türkiye'de en çok kullanılan 5 erkek ismi şöyle; Mehmet, Mustafa, Ahmet, Ali ve Hüseyin. Erkek isim listesi ve anlamları A Abdullah: Allah'ın adamı- Allah'a ait olan, onun...
  4. İsteyenlere Kuranda geçen bebek isimleri ve anlamları ( KIZ ERKEK )

İsteyenlere Kuranda geçen bebek isimleri ve anlamları ( KIZ ERKEK )

Kuranda geçen bebek isimleri, dini bebek isimleri, en güzel bebek isimleri, kız bebek isimleri, kuranda geçen erkek isimleri, kuranda geçen en güzel bebeklerin isimleri Değerli meleklermekani.com kullanıcıları ve sevgili misafirlerimiz. İnternet ortamından derlediğimiz bilgilerin tam olarak güvenilir olup olmadığını bilmiyoruz. Dolayısı ile bu aşağıda liste halinde verilmiş Kuranı Kerimde...
  5. Kuran'da Geçen Erkek İsimleri ve Anlamları

Kuran'da Geçen Erkek İsimleri ve Anlamları

kuranda yer alan erkek isimleri, kuranda geçen erkek isimleri, kuranda geçen isimler, kuranda geçen erkek bebek isimleri Kuran'da geçen erkek bebek isimleri anlamları ile birlikte sizlerle... Bebeğinize isim koyarken hem Kuran da yer almasını hemde anlamının güzel olmasını istiyorsanız aşağıda ki isimler size fikir olacaktır. Abdi : Kulluk ve itaat eden. Kullukla, kölelikle ilgili....

Sayfayı Paylaş