Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri (Melek'lerin testi)

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri (Melek'lerin testi)
parfüm testi erkeklerin hoşlandığı kokular erkeklerin sevdiği parfümler en sevdiği parfümler chanel chance
Foruma uzun bir aradan sonra konu açma ihtiyacı duydum, çünkü bir araştırma yapıyorum ve bu araştırma sizlerin verdiği cevaplarla sonuç bulacak Melek'lerim :)

Evet Sevgili Melek'lerim, erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri listesi yapacağız sizlerle.

Hepiniz bu listeyi tamamlamak ile görevlisiniz :)

''Ben ne bilim'' demeyin. Çok basit Melek'lerim....

parfum-8008.jpg

Biz kadınlar, çok sık olmasada parfümümüzü değişiriz. Yani kısacası, bu güne kadar en azından bir kaç parfüm değiştirmişizdir ve birinde karar kılmışızdır. Neden?

Bu güne kadar kullandığınız parfümler içersinden, hangisini eşiniz yada o dönemde ki sevgiliniz ve yada şuan ki sevgiliniz, çok beğendi?

Verdiğiniz cevaplar parfümün markası ve o markanın hangi ürünü olduğuna dair olsun lüften...

Bu konu sonucunda, Meleklermekani.com olarak erkeklerin en sevdiği kadın parfümlerini listelemiş olacağız ve parfümünü değiştirmek isteyen Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden Google gezginlerine bir nebzede olsa ilham olmuş olacağız...

Sizde bu listenin bir katılımcısı olun ve en iyi kadın parfümü araştırmasının bir kahramanı da siz olun Melek'lerim. :)

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

Bu güne kadar kullanıp da kokusunu en sevdiğim ve koklayan erkeklerin hiçbirinden olumsuz tepki almadığım tek parfümdür kendileri.Eşim başta olmak üzere normal erkek arkadaşlarım tarafından da beğenilen ve ısrarla sizlere de önerebileceğim bir parfüm.Tabi ki 212 SeXy :)

carolina-herrera1-6446.jpg

Adı kadar var emin olun :)

tek kelimeyle süper...

ne yazlık diyebilirim ne de kışlık...hem çok tatlı hem çekici...

beğenmeyen hiç olmdı...samimi olduğum herkes ısrarla adını da soruyor :)
2067442442.Jpeg

Kullandığım parfümlerden en etkilileri SHISEIDO ZEN ve ARMANI SENSI sadece erkekler değil bayanlardan da olumlu eleştiri alıyorum.Ama geçen hafta eşimle arkadaşıma parfüm hediye aldık.Denemek için sıkmıştık çok beğendik kendimede almaya karar verdim YVES ROCHER FLOWERPARTY hem fiyat olarak cazip hemde kalıcılık olarak çok etkili tavsiye ederim

Cerrutti 1881

Laura Biagiotti

BVLGARI Rose Essentielle

Chanel Chance

HYPNOTIC POISON Dior

Bunlar benim kulandigim parfümlerden bir kaç tanesi, kesin etkileyiçi :D

Son düzenleme:
emporio-armani-night-her-eau-parfum-spray-03394831006.jpg
Türkiyede hala bulunuyor mu bilmniyorum ama Almanyada bu parfüm kisa süreligine reyonlarda yerini almisti...cok güzel ve etkileyici kokusu var...

nd.669.jpg
ayni sekiulde bu kokusu hafif yaz aylarinda da kullanila bilir...

veee en son olarak sevdigim ve etkili buldugum kokulardan biri...

lancomeMIRACLE.jpg

Geri