gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran sevgililerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur.. 1- Sürekli görüştüğünüz, birşeyler paylaştığınız arkadaşınız sevgilinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun bilmediği tüm ayrıntıları bilir. Bu erkekler için sinir bir durum olsa da ".. çok seviyorum, ne iyi biri değil mi?" sorusuyla zaman zaman karşılaşabilirsiniz.

2- "Üzgünüm" diyen bir erkek pişamndır. Ne için diye sorduğunuzda beklediğiniz cevaı almadıysanız neden üzgün olması gerektiğini bilmiyor, sadece bu kötü anı kurtarmaya çalışıyor demektir.

3- "..görüşmem lazım".. Erkek arkadaşınız çok yakın arkadaşını teselli etmek için görüşmesi gerektiğini söylüyorsa, bu beraber 'bir süre konuşup oyun oynar, bilgisayara takılırız' anlamındadır. Çünkü erkekler çok konuşmayı sevmez.

4- "Telefonum her an kapanabilir".. Gerçekten şarjı bitmediyse konuşmayı dozunda bitirmek istediğindendir.

5- "Sadece şaka yapıyordum".. Erkekler ortalığı karıştıracak yanlış birşey söylediklerinde bu yalana başvururlar.

erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin masum küçük yalanları

erkeklerin masum küçük yalanları

BAYANLAR DİKKAT ERKEKLERİN KÜÇÜK MASUM YALANLARI 1- Kimsenin yanında kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim (Bir sonraki söz muhtemelen "biraz daha yaklaşsana" olacaktır..) 2- Sana aşık oldum, ben kolay kolay aşık olmam sen çok özelsin fistık (Amigo paketindeki yüzlerce fıstıktan birisin mi dedi acaba?) 3- Senin uğruna birçok kötü alışkanlığım ve huyumdan feragat edebilirim...
  2. Günlük,Sıradan,Pembe Yalanlar (:

Günlük,Sıradan,Pembe Yalanlar (:

sıradan günlük örnekleri komik günlük örnekleri Genel de herkes yalan söyler.Kimse ben yalan konuşmam demesin illaki pembe de kırmızaıda olsa söylüyoruz.Bizlerin ruhunda var bu:DBakalım neymiş bu yalanlar... Kalsaydınız bişeyler yerdik... Vallaha sarıda geçtim memur bey... Kazanmak önemli diil mühim olan yarışmaya katılmaktı... Dünya ahiret bacımsın... Şuan 65 milyon bizi...
  3. en sık duyduğumuz yalanlar

en sık duyduğumuz yalanlar

* Yarın tamam. * Öğle tatili yapmıyoruz.. * Hiç acıtmayacak. * Yüzünü gören cennetlik. * Abi , abla zahmet olmuş. * Telefon numaran silinmiş ,eski telefonda kayıtlıymış. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * İsterseniz parasını verelim. * Orijinal yedek parcası. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Girilmez levhasını görmedim. * Yemeğe kalın. * Çok...
  4. işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!!

işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!!

ünlülerin kullandığı parfümler erkek ünlülerin kullandığı parfümler telefonlar ünlü erkeklerin erkek sik Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran eşlerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur. İşte en sık kullanılan yalanlar? 1 - Sürekli görüştüğünüz, bir şeyler paylaştığınız arkadaşınız eşinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun...
  5. Sık Söylenen Yalanlar

Sık Söylenen Yalanlar

herkes sanırım bunların cokca söylenen yalanlar oldugunu biliyolardır bilmeyenleerede allah yardım etsin ne diyelim * Önemli olan ruh güzelliği. * Senden baska kimseyi sevmedim. * Bir kereden birşey çıkmaz. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Herkese eşit zam yapıldı. * Yüzüne de söylerim. * Paranın ne önemi var mühim...

Sayfayı Paylaş