gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

erkeklerin yüz karası

Konu, 'Komik Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] erkeklerin yüz karası [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkeklerin yüz karası
    :piha:yazık kız ekmek parası sırkte calıso kesın baksana arka plana..gulerken uzuldumde ama:(

erkeklerin yüz karası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Can Karası

Sinan Özen - Can Karası

Yollarını gözlediğim Dertli dertli sabahlarım Doymadığım gözbebeğim Sonum olma alın yazım Ben sebepsiz hep peşinde Sense mechul seferinde Gafil avlar beni yazım Köşede bekler yine Dilimde sevdan hükümlü yıllar Gurbetim olma can karası Vurma zamansız insafa yol ver Böylemi yazdın can karası
  2. Kadınlar Evlenicekleri Erkekleri Yüz Şekline Göre Seçiyor

Kadınlar Evlenicekleri Erkekleri Yüz Şekline Göre Seçiyor

brad pitt yüz şekli erkek yüz şekilleri ABD'de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar yuvarlak yüz hatları olan erkekleri uzun vadeli ilişkiler için düşünürken, kare surata ve belirgin kaşlara sahip olan erkekleriyse kısa ilişkiler yaşamak için uygun buluyor. ABD’nin Michigan Üniversitesi’nde Prof. Daniel Kruger tarafından yapılan araştırmada kadın ve erkeklerden oluşan 854 kişilik bir gruba...
  3. Gecenin Karası

Gecenin Karası

saçlarının karası beyazdır kar gibi karadır gece gibi beyazdır kar karadır gece cevabı Gecenin Karası Seni tanıdım. Zaman akıp gitmişti üzerimden. Şakaklarımdaki siyahlar beyaza dönmüştü çoktan. Ama senin gözlerin gecenin karasına meydan okuyarak dans etmekteydi dünyayla. Gece gözlerine ne düşer bilemedim o an. Gecenin karası mı, şafağın öncesi mi, yoksa aylin mi düşer gözlerine. Kokunu...
  4. Kadınlar, erkeğini yüz hatlarına göre seçiyor

Kadınlar, erkeğini yüz hatlarına göre seçiyor

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar yuvarlak yüz hatları olan erkekleri uzun vadeli ilişkiler için düşünürken kare surata ve belirgin kaşlara sahip olan erkekleriyse kısa ilişkiler yaşamak için uygun buluyor. MICHIGAN - ABD’nin Michigan Üniversitesi’nde Prof. Daniel Kruger tarafından yapılan araştırmada kadın ve erkeklerden oluşan 854 kişilik bir gruba farklı yüz hatlarına sahip...
  5. aman bu erkeklere yüz vermeyin !

aman bu erkeklere yüz vermeyin !

erkeğe yüz vermemek yüz vermeyen erkek erkeklere vermemek -Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı? - Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu yazı tam size göre! Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki...

Sayfayı Paylaş