erkeksen vurma kadınsan susma

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye

erkeksen vurma kadınsan susma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bağlamada Parmak Vurma Tekniği

Parmak vurma tekniği; Anadolu el ile bağlama çalma geleneği içerisinde yer alan ve dünyada yalnızca Anadolu'nun Teke bölgesi Yörük Türkmen kültürüne ait özgün bir ses çıkarma tekniğidir. Bu teknik, şelpe ve tel çekme teknikleri gibi bağlamanın köklerine uzanan derin bir tarihe sahip değildir. Bağırsak tel ile mümkün olmayan, ancak madeni telin kolay tınlamasına bağlı olarak gelişen bu...
  2. Gülşen - Erkeksen

Karardı evimin söndü ışığı Sen vurdun beni yaktın yaktın Sana vermiştim ne varsa bende Değmezlere dağıttın hani aşkım nerde Çok değişmiş gördüm seni bu defa Gözlerin çağırmıyordu bu defa Hani bendim öbür yarın hatırla Şimdi böyle mi olduk Söyle allah aşkına İçinden geliyorsa terket beni Göze alıyorsan mahvet beni Erkeksen git aldat beni Unuttum bile seni git hadi
  3. Nev - Susma

SUSMA Susma bir şey söyle biraz olsun yardım et Gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başına Susma sen sustun ya yanlızlık çöktü üstüme Anladım bu rüya anladım bu son veda Her gece hayalimde çiziyorum resmini,her halini Fikrine sürgün sesine hasret Sabah olup uyanınca silinip de gidiyorsun ya, tek başına Zaten hiç benim olmadın ki Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna Hem...
  4. Ebru Gündeş - Erkeksen Söyle

ebru gündeş şimdi sen söyle şimdi sen söyle öleyimmi Eskiden olsa sana ağlardım Yanımda kal gitme diye Ama şimdi gözyaşlarım Giden yıllarıma Sözünde dursan sana tapardım Kapanırdım dizleriDemiştin ya biz ölürüz Ayrılmayız diye Şimdi sen söyle öleyim mi? Yoksa sözümden döneyim mi? Elleri sevsem bunu sen bilsen Ne olur halin göreyim mi? Erkeksen söyle
  5. Mahsun Kırmızıgül - Kilit Vurma

Ey ayrılık gözün aydın yar olamadık Ne oldu da niye böyle oldu sonumuz Bir yanımız almış alev kar bir yanımız Bir yanımız yangınlarda kar bir yanımız Eritmez dağlar karını Duymaz oldu feryadımı Yarin hali berbadını Bilirmisin dinsiz dağlar Kilit vurma yollarıma Dikilip durma karşıma Geç olmadan imdadıma Ulaşan dağlar dağlar Ey ayrılık gözün aydın yar olamadık Ne diyeyim sende yardan ayrıl...
  6. bağlamada parmak vurma tekniği

bağlama çalma teknikleri saz çalma teknikleri saz bağlama video video Parmak vurma tekniği; Anadolu el ile bağlama çalma geleneği içerisinde yer alan ve dünyada yalnızca Anadolu'nun Teke bölgesi Yörük Türkmen kültürüne ait özgün bir ses çıkarma tekniğidir. Bu teknik, şelpe ve tel çekme teknikleri gibi bağlamanın köklerine uzanan derin bir tarihe sahip değildir. Bağırsak tel ile mümkün...
  7. Aşıksan (kadınsan-erkeksen)

Kadın- Erkek farketmez aşk affetmez tuttumu yakandan kaçış yoktur ondan.Sevgilinize ve sizlere göre en güzel resimler melişler

Sayfayı Paylaş