gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

zevk suyu nedir,zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmü,zevk suyuyla hamile kalan varmı,zevk suyuyla hamile kalırmıyım,zevk suyu ve gebelik hakkında bilgiler zevk suyu ile gebe kalınır mı diye bir soru akıllarınıza devamlı kafanızı yormaktadır. Bu özellikle genç insanlar için tehlikeli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle ilk kez ve yavaş yavaş cinsel birliktelik yaşaya erkeklerde zevk suyu ile sperminin karıştığını ve ayırt edilemediğini de gördükleri çok olmuştur uzman doktorların bu sebeple her türlü önlem alınmalı ve ilişkiye başlamadan gereken önlemler alınmalıdır.

z.jpg

Sürtünme Yoluyla Hamile Kalınır mı

Aramakta zorlanmayacagınız önlemler aslında her eczanede rahatlıkla bulacagınız ilaçlar mevcuttur. Doktorların verecegi önerilere uyarak uzman doktorlardan yardım alabilirsiniz. Çok nadir olsa da zevk suyu ile hamile kalındığı görmüştür. Çünkü yapıla araştırmalarda o zevk suyuna aslında sperminde karıştığı ve bu şekilde kadının hgebe kaldığı bir çok teşiste ortaya çıkmıştır. Tam olarak bu sıvı rahîme ulaştıysa korkmak gerekebilir ama bunun aksi olarak dışarıya boşalma gibi durumlarda çok da büyük sorunlar yaratacak gibi durmuyor. Kadınlar ilişkiye başlamadan önce gereken önlemleri almalıdır bu sadece kadınlar için geçerli degildir burada erkeklerede görev düşmektedir ilişkiden sonra gebe kalmak istemeyen kadın o zaman gereken önlemi alacaktır.

Sizler yine de içinizin rahat etmesi açısından mutlaka korunma yöntemlerini araştırın ve zevk suyu da olsa dahi güvenmeyip kendinizi garanti altına almaya gayret ediniz. Bunun için en çok alınacak önlem prezervatifi ilişki ye başlamadan önce takmalıdır ve takarken yırtık olmamasına dikkat ediniz eger yırtık olurda takmanız bir işe yaramayacaktır

Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

zevk suyu nedir, zevk suyuyla hamile kalınırmı,prostat suyuyla gebe kalınırmı,zevk suyuyla hamile kalanlar,zevk suyuyla gebe kalanlar,zevk suyuyla hamile kalma olasılığı hakkında bilgiler Erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile temas olması şeklidir.Tam bir birleşme olmadan ve penisin vagina içine girmeden gerçekleşen ilişki sırasında , dışarıya boşalacak...
  2. Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim...
  3. Karın çektirmeyle hamile kalınırmı?

Karın çektirmeyle hamile kalınırmı?

Çocuk sahibi olmayan bir çok bayan ilginç geleneneksel yöntemlere başvurarak gaba kalmayı planlıyor.Süt buharında oturma,bel çektirme,göbek kaldırma,bitkisel karışımların buharında oturma,kaynatılmış saman buharında oturma,göbeğe bardak atma vb. yöntemler.Modern tıptaki hızlı gelişmelere rağmen geleneksel sağlık uygulamalarının günümüzde halen kullanılıyor ve çok yaygın bir uygulama.Sevgili...
  4. Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi...
  5. adetliyken hamile kalınırmı ?

adetliyken hamile kalınırmı ?

Slm nişanlımla adetliyken ilişkiye girdim hamile kalma riski varmı ?

Sayfayı Paylaş