gebe
  1. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

erkeler ne der?ne düşünür?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında miss angel tarafından paylaşıldı.

"BEN BALIĞA ÇIKIYORUM"
    ÇEVİRİSİ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim"

2. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"

ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

3."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"

ÇEVİRİSİ: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

4. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"

ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

5. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"

ÇEVİRİSİ: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

6. "ELBETTE SENİ DİNLİYORDUM TATLIM;SADECE AKLIMDA BİR SÜRÜ KARMAŞIK ŞEY VAR"

ÇEVİRİSİ: "Su karşıdaki kızıl bombanın erkek arkadaşı var mı yok mu kafam ona takıldı da"

7. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"

ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

8. "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM."

ÇEVİRİSİ: "Sen hala konuşuyor musun?"

9. "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"

ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum, ilk öptüğüm kızın evinin yolunu hatırlıyorum, bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

10. "SENİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERİ GETİRDİM CANIM".

ÇEVİRİSİ: "Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti"

11."ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"

ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

12. "HEY, BUNU YAPMAK İÇİN NEDENLERİM VAR"

ÇEVİRİSİ: "...Ve en kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak"

13. "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"

ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

14. "YİNE NE YAPTIM?"

ÇEVİRİSİ: "Yine nasıl yakaladın???"

15. "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM"

ÇEVİRİSİ: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

16. "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM"

ÇEVİRİSİ: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

17. "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"

ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

18. "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"

ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak

2. rüzgar gülüm

rüzgar gülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hey allahım yaaa:D:D çok güldüm:D
    teşekkürler paylşm için

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    . "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"

ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

bu cok dogru..

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"

ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

süperler yaa emeğine sağlık...

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bişy değil cnm:)

erkeler ne der?ne düşünür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür?

Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür?

OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞInDA :Babam her şeyi biliyor. 10YAŞINDA:Babam çok şey biliyor. 15 YAŞINDA:Bende babam kadar biliyorum. 20 YAŞINDA:Babamında pek fazla bir şey bildiği söylenemez. 30 YAŞINDA:Bir kerede babamın fikrini sorsam fena olmayacak. 40YAŞINDA:Nede olsababam bazı şeyleri biliyor. 50YAŞINDA:Babam her şeyi biliyor. 60YAŞINDA:Ahh! keşke babam hayatta...
  2. Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?

Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?

erkekler ilk buluşmada ne ister ilk buluşmadan sonra mesaj Aslında ben ne düşündüklerini az çok biliyorum :D Ama yinede habere geçip ne düşündüklerini uzmanlardan dinleyelim bakalım sonuç değişecek mi ? Bir erkek bir kadınla ilk kez buluştuğunda, erkekler seks düşünebilir. North Carolina'nın Elon Üniversitesi Psikiyatri bölümünde görev yapan Dr. Maurice Levesque, 43 erkek ve kadına ilk...
  3. Ne olmayı düşünürsen o olursun

Ne olmayı düşünürsen o olursun

NE OLMAYI DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN Bir zamanlar, büyük bir dağın tepesinde bir kartal yuva yapmış. Bir süre sonra kartalın, dört adet yumurtası olmuş. Yumurtalar henüz kuluçka dönemlerindeyken dağda bir deprem olmuş. Kartalın yuvasındaki dört yumurtadan biri, depremin şiddetiyle yuvadan düşüp, dağın tepesinden yuvarlana yuvarlana vadideki bir çiftliğe dek ulaşmış. Bu çiftlik, bir tavuk...
  4. Saçlarınızın Erkenden Beyazlamasını Önlemek İçin Neler Yapmalısınız ?

Saçlarınızın Erkenden Beyazlamasını Önlemek İçin Neler Yapmalısınız ?

saç beyazlamasına çözüm saç beyazlamasını önlemek için Kimisinin ırsidir, ailede erken yaşta saç beyazlaması sorunu vardır ve beyazlar, kimisi için de sıkıntıdan saçları ağardı denir melekler :) Hani eski Türk filmlerinde başrolde ki erkek ya da kadın oyuncu öyle bir derdin içine düşer ki ertesi sabah saçları ak pak olmuştur :D:D Bir gecede saç ağarması uzmanlara göre mümkün değil, bunun...
  5. yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

Sayfayı Paylaş