gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erken doğum riski olanlar ne yapmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

erken doğum riski olan anne adayları ne yapmalı neler yapmalı bu sancılı süreçte nelere dikkat etmeli kızlar ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Erken doğum riski olanlar ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Doğum Riski

Erken Doğum Riski

Erken doğum riski Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmek bütün çiftlerin hayalidir. Ancak bazen elde olmayan bazı gelişmeler yaşanabilir. Beklenmedik bir zamanda bebeğinizin erken dünyaya gelmesi gibi. Buradan anne-babalara sesleniyoruz. Hemen endişelenmeyin ve paniğe kapılmayın… Çünkü bebeğiniz için yapılabilecek birçok şey var. Erken doğum, gebeliğin 37nci haftasından önce gerçekleşen doğuma...
  2. Erken doğum riski nasıl anlaşılır

Erken doğum riski nasıl anlaşılır

Kızlar erken doğum riskini nasıl anlıyoruz, bu süreçte neler yapmalıyız sağolun.
  3. Erken Doğum Tehlikesine Karşı Neler Yapmalısınız?

Erken Doğum Tehlikesine Karşı Neler Yapmalısınız?

erken doğum riski olanlar ne yapmalı erken doğum riski erken doğum tehlikesi Anne adayları heyecan içinde bebeklerini beklerken bazen bebekleri erken gelmek isteyebilirler. Bu durumda anne adaylarının bazı tedbirler alması gereklidir melekler. Bu makalemizde erken doğum riski bulunan anne adaylarımızın yapması gerekenlerden bahsedeceğiz sizlere... 1. Sigara ve Alkol Kullanımı: Gebe...
  4. İkiz gebeliklerde erken doğum riski ne kadardır ?

İkiz gebeliklerde erken doğum riski ne kadardır ?

İkiz bebek bekliyorum Allah isteyen tüm çiftlere nasip etsin inş :) Benim merakım erken doğum riski olup olmadığı.Acaba ikiz gebeliklerde erken doğum riski var mıdır, varsa yüksek midir ?
  5. Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

erken doğum belirtileri, erken doğum riskleri, bebek ne zaman aşağı iner Merhaba arkadaşlar hamiş meleklerimizden *Melek* arkadaşımın bana göndermiş olduğu pm yi aynen sizlere aktarıyorum ve bu durumu yaşayan yada tecrübesi olanlardan konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;) "mrb mavim bişey soracaktım ben burda nasıl konu açıldığını unuttum da sizden rica etsem konu açarmısın erken...

Sayfayı Paylaş