gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erken doğum riskine karşı nidilat kullanan varmı aranızda?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben 28. haftamdayım ve erken doğma karşı drum 3 saatte bir kullanmam için nidilat yazdı. Benim durumumda olanlar varmı aranızda? Şu an herşey yolunda gidiyor..

2. rukiye basman

rukiye basman Forum Okuru

Bende 32 haftada erken doğum riskiyle hastaneye yattim nst sonuçlarında çok ageı çıkıyordu.nidilati bende kullandim günde 4 tane simdi 35 haftam bitmek üzere hapı doktor kesti doğum baslar mi bilemiyorum

erken doğum riskine karşı nidilat kullanan varmı aranızda? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken doğum riskim var önlenebilirmi?

erken doğum riskim var önlenebilirmi?

erken doğum önlenebilirmi erken doğum önlenebilir mi Eğer erken doğum, en erken dönemlerinde yakalanırsa ve kanama, enfeksiyon ya da diğer problemler sizin fetüsünüzün sağlığını tehdit ediyorsa; doktorunuz fetüsünüzün daha iyi gelişmesini sağlayacak zamanı kazanmak için erken doğumu durdurmaya çalışabilir. Bunu...
  2. Doğumun riskleri varmıdır

Doğumun riskleri varmıdır

doğumda ölüm riski sezeryanda ölüm riski Günümüzde gebelik ve doğumda anne ölümü nadirse de bebeklerin kaybı görülebilir. Annenin ve bebeğin sağlığı için gebeliğin ilk döneminden başlayarak gebelik kontrollerine gidilmesi, kontrollerin düzenli ve yeterli sayıda olması, doğumun iyi koşullarda yapılması ve...
  3. erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

merhaba kızlar ben suan 29+1 haftalık hamileyim birinci gebeliğim 33 hafta sürdü oğlum erken doğdu o yüzden suan da erken doğum riskim var ve doktorum ciğer geliştirici iğne vericek bu hafta bu konuda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi çok endişeliyim yaa
  4. Erken Doğum riskine Karşı alınacak önlemler

Erken Doğum riskine Karşı alınacak önlemler

erken doğum, nedir, önleme yöntemleri, önlenebilirmi, alınması gereken önlemler ,merak ettiğiniz herşey burda meleklerim... gebelerin korkulu rüyası erken doğumdur.Bu durum için bazı önlemler almak gerekir bu önlemlerle bu durum atlatılabilir. erken doğum;Erken doğum, son âdet tarihinden sonra 37 hafta, yani yaklaşık 9 aylık sürede gerçekleşen doğumlar. Tüm gebeliklerin yaklaşık %8'i...
  5. Erken Doğum Ve Düşük Riskini Artıran Nedenler

Erken Doğum Ve Düşük Riskini Artıran Nedenler

erken doğum nedenleri,düşük nedenleri,erken doğum neden olur,düşük neden olur,düşük sebepleri,erken doğum ve düşük hakkında bilgiler lk 20 haftada görülen düşük tehlikesine bağlı olan kanamalar dışında 20. haftadan sonra olan kanamalar tüm gebeliklerin %2 ile %5 i arasında görülür. Nedenleri Plasenta previa (bebeğin eşinin önde gelmesi) Doğum öncesi kanamalar arasında yaklaşık %30 oranında...

Sayfayı Paylaş