gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Erken Ejakülasyon

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

preorgazmik erken ejakulasyon erken ejakülasyon ejakülasyon video ejekülasyon video Erken ejakülasyon erkekte, koitusdan önce veya hemen sonraki ejakülasyondur. Cinsel güç normaldir. Normal erkeklerin yaklaşık dörtte üçünde, koitusdan sonra iki dakika içinde ejakülasyon olur. Bazı erkekler, özellikle kişilikleri nörotik olanlar, cinsel heyecanı kontrol edemediklerinden orgazmı yeterince geciktiremeyerek cinsel eşlerini tatmin edemezler. Tedavi yöntemi, kadının tekrarlı olarak penisi, preorgazmik heyecan düzeyine varıncaya kadar, vagina dışında, stimüle etmesi, sonra da detümesans yaratmasıdır. Bu aktivite, yirmi dakika süreli ejakülasyonsuz ereksiyon sağlanıncaya kadar sürdürülür. Koitle ilgili anksiete önemli bir faktör olarak mevcutsa, anksiolitik ilaçlar yararlı olabilir.

Erken Ejakülasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar ben siteye yeni üye oldum. henüz 3 aylık evliyim.bu ay adetime 10 gün kala korunmadık.adetlerim her ayın 15 inde düzenli olarak gelirdi.fakat bu ay 8 gün erken geldi.ama lekelenme olarak.yani her ay olduu gibi değildi.bugün dr a gittim.Dr hamile olabilirsin dedi.ultrasonda baktı bişey yok dedi.Bi de kan testi yaptıralım emin olalım dedi.Kan testindede çıkmadı.bu kadar kısa sürede...
  2. Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm

Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm

kırışıklıklara çözüm, önlem, tedavi, bakım, kurtulmanın yolları burada arkadaşlar Kırışıklıklarınız, kendini göstermeye mi başladı? Dert etmeyin, çözümü bu makalemizde sizlere sunuyoruz Melek'ler. Yeni başlayan kırışıklıklarınız için, çözüm ve bakım önerilerimiz için, mausenizi biraz daha aşağıya kaydırmanız ve önerdiğimiz bilgileri uygulamanız kafidir Melek'ler:) Doğal yaşlanma...
  3. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar kızlar Yazdıklarınız okuduktan sonra bende yazmaya karar verdim. son regli dönemim 10.11.2015 de geçirdim son günlerinde kahverengi lekelenmeler oldu ama fazla üstünde durmamıştım. Şimdi ise göğüslerimde hafif hassasiyet ve kasık ve bel ağrısı çekmekteyim sanki regli olacakmış gibi... Soğuklardan olabilir mi ? Yoksa erken hamilelik olabil mi? Yorumlarınızı bekliyorum Kızlarrrr
  4. Erken dogum

Erken dogum

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum
  5. Erken Menopoz

Erken Menopoz

Merhabalar 26 yaşındayım. 1 yaşındayken bir yumurtalığım alındı ve tek yumurta kaldı. Yakşalık 3 sene önce premenopoz yani erken menopoza girdim 5 ay önce evlendim ve evlenmeden önce eşime söyledim şimdi ise çocuğumuz olmuyor aslında buna hazırdık ama doktor kötü şeyler söyleyince umudumuz olan tüp bebek tedavisinden de vazgeçmek zorunda kaldık. Çünkü FSH değerim 45 ve AMH ise 01 yani...

Sayfayı Paylaş