gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yeni sosyal güvenlik yasasının kapsamına girmemek, Bir kaç yaş daha erken emekli olabilmek için son tarih 30 Nisandı. Ancak fırsat henüz kaçmadı.

30 Nisan geçti ama fırsat kaçmadı. 30 Nisan ve öncesi en az 1 gün çalışmış olanlar Mayıs ayının sonuna kadar geriye dönük olarak başvuru yapabilir. Sosyal Güvenlik uzmanı Ali Tezel, "fırsat kaçmadı ama bunun bir bedeli var" diyor. Peki nasıl olacak?

608 YTL 40 kuruş cezayı vermeyi göze alanlar, örneğin "ben 27 Nisan'da çalışmıştım ama işveren bildirmemiş, şimdi bildiriyorum" deyip dilekçe vererek geçmişe dönük sigortasını yaptırabilir.

kaynak: mynethaber

Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz için erken emeklilik şansı hala var.

Çocuğunuz için erken emeklilik şansı hala var.

kadınlarda erken emeklilik 2010 erken emeklilik varmı yasasında değişiklik varmı Yasaya göre “Sosyal Güvenlik Reformu” ile yapılan kanuni değişiklikler sebebiyle 1 Mayıs 2008 günü ve sonrasında işe giren daha doğrusu sosyal güvenlik sistemine girenler 65 yaşından emekli olacaktı… İşte gerek kendilerini ve gerekse çocuklarını 65 yaşındaki emeklilikten kurtarmak isteyenler SSK önünde...
  2. Bir şans daha ???

Bir şans daha ???

Arkadaşlar beni duygulandıran bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz:) Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  3. Mustafa Erdoğan Bir Şans Daha İstedi!

Mustafa Erdoğan Bir Şans Daha İstedi!

mustafa erdoğan, bir şans daha istedi, gülben ergen ne yapacak, evlilikleri bitiyormu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gülben Ergen'in açtığı davadan sonra Mustafa Erdoğan eşini bu kararından vazgeçirebilmek için elinden geleni yapıyormuş.Haber şöyle: Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliklerini bitirmek için boşanma davası açan eşi Gülben Ergen’i bu...
  4. Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü

Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü

Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü Selam arkadaşlar ben Niran Ünsal hayranıyım sizden de Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözlerini istiyorum.
  5. Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkısının Sözü Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sevilen şarkıcı Niran Ünsal'ın seslendirdiği hitli şarkılardan Bir Şans Daha adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Dönsen beni daha çok sevcen Bir şans daha versen Ben, ben seni resmen Na na na na na Gel, gel manifestosu, pop yok Kop, kop Roman stille karışmış hip hop...

Sayfayı Paylaş