gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Gebelik Belirtileri adlı bölümümüzü ziyaret edebilir, BURADAN sitemize kayıt olarak diğer gebelik adayı ve gebe üyelerimizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz..:)

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  2. Karın Ağrısı Ve İshal Nedenleri

Karın Ağrısı Ve İshal Nedenleri

Karın Ağrısı Ve ishal Sebepleri, Karın Ağrısı Ve ishal Nedenleri, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden sabahları ishal ve karın ağrısı sebepleri hakkında bilgi isteyen misafirimiz için karın ağrısı ve ishal nedenlerini konu alıyoruz arkadaşlarım. 'Karın ağrısı genellikle hastalarımızda sıkça karşılaştığımız bir bulgudur. Mutlaka önemsenmesi gerekir ve ciddiye alınmalıdır. Niye?...
  3. Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Kızlar biraz önce sizlere http://www.meleklermekani.com/gebelik/219889-hamilelikte-karin-agrisi-normal-mi-siz-bunu-yasadiniz-mi.html#post838797 linkinden Uzman doktor tarafından hamilelik sürecindeki karın ağrıları ile ilgili bilgiler vermiştik. Hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayanlar ? Sizler ne yaptınız ağrılarınızdan nasıl kurtuldunuz ?
  4. Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Gebelik dönemimin 2. ayındayım ve ishal durumum var acaba benim gibi hamilelik döneminde ishal yaşayanlar ne yaptıklarını anlatabilir mi ?
  5. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..

Sayfayı Paylaş