gebe
  1. desde

desde Forum Okuru

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında desde tarafından paylaşıldı.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya

2. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay 2 aydır bendede var ama hatta birinde 7 birinde 10 gun gecikme benimkiler sanırım psikolojikti sonucunda kırmızı kartı gördum inşalla sen gebesindir

3. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynısı 2 aydır bendede var ama hatta birinde 7 birinde 10 gun gecikme benimkiler sanırım psikolojikti sonucunda kırmızı kartı gördum inşalla sen gebesindir

4. desde

desde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    slm

reglime 6 gün var genital bölge üstünde şişlik ve adet olacakmışım gibi ağrı,aşırı derece gaz hafif bel ağrısı ,az derece akıntı,psikolojikmi bilmiyorum ama aşerme ve aşerdiğim yiyeceği rüyamda görüp yeme 10 gün kala sağ göğüste hassasiyet ve uç kısmında acıma ayaklarda üşüme,burun üstünde kaşıntı,kirpik karışması ya bunların hepsi psikolojik mi ya kafayı yicem bebek bile görüyom rüyada :tomato:

5. hatice akli

hatice akli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar Ben yeni uyeyim

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler

erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler

erken gebelik belirtileri slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime2 gun kala kahverengi eke gordum ikinci gun cok az geldi adetim birgun gecikti acaba hamile kalmıs olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tskler
  2. tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

Tüp bebek çoğul gebelik nedir riskleri nelerdir arkadaşlarım. Bir türlü çocuğum olmuyor ve bende tüp bebek yapmaya karar verdim ama bu yöntem hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bana yardımcı olabileceğinizi umut ederek buraya yazayım dedim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  4. Yalancı Gebelik Belirtileri Hakkında Bilgiler

Yalancı Gebelik Belirtileri Hakkında Bilgiler

Bu konu yalancı gebelik belirtileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yalancı gebelik çok can sıkıcı olan ve ne yazık ki zaman zaman anne olmak isteyen bayanların başına gelebilen bir sorun. Yalancı gebelikte kadın gebe olmamasına rağmen gebelik belirtilerini fazlasıyla yaşar. Gebeliğe inanan kadın adet gecikmesi de yaşar. Bu sayfamızda sizlere yalancı gebelik belirtileri...
  5. Çoğul Gebeliğin Belirtileri Hakkında Bilgiler

Çoğul Gebeliğin Belirtileri Hakkında Bilgiler

çoğul gebelik, çoğul gebeliğin belirtileri, çoğul gebelik hakkında Sevgili melekler, birden fazla fetus taşınması durumunda çoğul gebelik denilen durum meydana gelir. En sık ikiz şeklinde görülen çoğul gebelikler daha fazla sayıda da gerçekleşebilir. Eğer gebeyseniz ve çoğul gebelik yaşayıp yaşamadığınızı öğrenmek istiyorsanız, kendinizde aşağıda belirttiğimiz belirtileri arayabilirsiniz......

Sayfayı Paylaş