erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler

canem

Yeni Üye
Üye
erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler
erken gebelik belirtileri
slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime2 gun kala kahverengi eke gordum ikinci gun cok az geldi adetim birgun gecikti acaba hamile kalmıs olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tskler

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime2 gun kala kahverengi eke gordum ikinci gun cok az geldi adetim birgun gecikti acaba hamile kalmıs olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tskler

canemcım gecen ay benımde ölee oldu çok umutlanmıstım ama artıkk umutlanma olayını bıraktımm ben..ılk kezz önce khve lekelenmee sonra az kanama ardından adettım basladıı beklee bırazz daha olmazsan test yaptır...

erken gebelik belirtileri

bugun test yaptım 2. cizgi silik cıktı acaba hamilemiyim cevaplarınızı bekliyorum simdiden tskler

herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı..
Melekler Mekanı - adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir
sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

Bende iki silik cizgi cikmisdi. Sonra bi kac kez daha yokladim ama bi cizgi gosteriyo. Hamile ola bilirmiyim.

Ben yeniyim aranizda . Bir hafta once test yaptim ikinci cizgi silik cikti ama belli oluyodu adetimde iki gun gecikti bu aksam biraz kahverengi leke geldi acaba hamile miyim ?

Geri