gebe
  1. canem

canem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında canem tarafından paylaşıldı.

erken gebelik belirtileri slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime2 gun kala kahverengi eke gordum ikinci gun cok az geldi adetim birgun gecikti acaba hamile kalmıs olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tskler

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

canemcım gecen ay benımde ölee oldu çok umutlanmıstım ama artıkk umutlanma olayını bıraktımm ben..ılk kezz önce khve lekelenmee sonra az kanama ardından adettım basladıı beklee bırazz daha olmazsan test yaptır...

3. canem

canem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erken gebelik belirtileri

bugun test yaptım 2. cizgi silik cıktı acaba hamilemiyim cevaplarınızı bekliyorum simdiden tskler

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

merhaba ikinci çizgi silik çıktığına göre sanırım hamilesin :) ama en kesin sonuç kan testi yaptırman. eğer öyleyse şimdiden tebrik ederim.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tsk edrim
    tsk edrim canım allah isteyen herkeze nasip etsin

6. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı..
    Melekler Mekanı - adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir
    sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

7. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım büyük ihtimal hamilesin.benimde silik çıkmıştı 3 gün sonra yine yapmıştım test çizginin rengi koyulaşmıştı.ve hamileyim şu anda.

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellemesi yapılmıştır.

9. aysel alisova

aysel alisova Forum Okuru

Bende iki silik cizgi cikmisdi. Sonra bi kac kez daha yokladim ama bi cizgi gosteriyo. Hamile ola bilirmiyim.

10. birisi bebeksiz

birisi bebeksiz Forum Okuru

Ben yeniyim aranizda . Bir hafta once test yaptim ikinci cizgi silik cikti ama belli oluyodu adetimde iki gun gecikti bu aksam biraz kahverengi leke geldi acaba hamile miyim ?

11. bahar melek

bahar melek Forum Okuru

Bence hamilesin : ) 10 yaşında kızım var, ikinci bir bebek zamanı geldi galiba.. Allah nasip etsin bana da.

12. gündegezen

gündegezen Forum Okuru

erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyniniz hakkinda bilmeniz gerekenler

Beyniniz hakkinda bilmeniz gerekenler

Dinamik renkler üretkenliği temsil ederken, huzuru simgeleyen mavi ve yeşil ise beynin en çok sevdiği renklerdir. İşte beyin hakkında en çok merak edilenler Beyin cerrahı Doç. Dr. Cahide Topsakal, beyin hakkında en çok merak edilenleri yanıtladı: * Beynin sevdiği renkler var mı? Beyin huzur açısından en çok mavi ve yeşilin tonlarını sever. Kırmızı, agresifliği artırır. Bu nedenle yatak...
  2. Selülit hakkında bilmeniz gerekenler!

Selülit hakkında bilmeniz gerekenler!

Erkeklerde neden selülit olmaz, selülit hastalık mıdır, zayıf kadınlarda da selülit olur mu? SELÜLİTTEN NASIL KORUNULUR? -Kilonuzu koruyun. Günde 1500 kalori alın. -Çok hareket edin, örneğin jogging yapın, bisiklete binin, yüzün, jimnastik yapın. -Ayrıca vitamin ve mineral alın. A ve E vitaminleri deriyi düzgünleştirir, magnezyum metabolizmayı harekete geçirir, fosfor ve silisyum...
  3. Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler evlilik hakkinda evlilikte neler olur evlilik sorunlari evlilikte degisiklikler konulari burada melekler Merhaba Melekler, Evlilik hayalleri kuran bircok cift tabiki herseyin mukemmel olacagina inanir ve oyle olmasi icin elinden geleni yapar, Fakat butun bu tatli telasin ve dugun hazirliklari arasinda gozden kacan ve asil bizi bekleyen gercekler...
  4. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  5. Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Kış aylarının vazgeçilmez meyvesi portakal, girdiği tariflere lezzet ve hoş koku katmakla kalmaz, aynı zamanda faydalarıyla da dikkat çeker. Portakal genelde pek çok insanın hastalanınca aklına geliyor. Çünkü içeriğindeki C vitamini ile dikkat çeken bir meyve. Bu nedenle özellikle kış ayalarında boğaz ağrısı veya grip başladığında portakal tüketimi de artıyor. İçeriğindeki bileşenler...

Sayfayı Paylaş