gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen.. 2fdddf668976f4eb44635f384d0913b9.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:16
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Aradığınız bilgilere

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar 8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???
  2. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  3. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  4. Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. Çatlatma iğnesini 17 kasımda vuruldum. Şu anda da olası...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş