Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Dün tam 5 haftalik oldu. Doktor keseyi gördü bebeği göremedi alttan baktı bebeği de gördü elhamdulillah. Fakat henüz kalp atışını duymadık zaten daha erken dedi. Haftaya sayıya tekrar gitcez kalp atışını duymak için. Ve bana her ihtimale karşı aspirin vermişti daha önce onu içiyorumhergun. Birde vajinal jel verdi ismi crinone her gece yatmadan kullanıp uyuyorum düşük riski de varmış . Birde B12 düşük ıgne verdi dün dodex ismi. Ve protein s ve c ye de bakıldı bende önceki gebeligimin kürtaj la sonuçlanması ndan ötürü. Kanimda da koyulasma oluyormuş yani ilk bebeğim belki de o yüzden öldü :( tedbir amaçlı iyiki aspirin vermiş bana . Kalp atışını duyunca cleksan mi nedir tam bilmiyorum öyle bir kan sulandi rici ıgne verecek . Off canım sıkkın bu yüzden kan koyulasma olayı kafamı karıştırdı biraz :(
Canim benimm dua et bol bol bizde senin icin edelimm.. verende Rabbim alanda Rabbim..
Insallah Rabbim kalb atislarini duymayi nasip eder sana hem karninda hem kucaginda insallahh.. Korkma stres yapma..
Kan koyulasmasindan dusuk olurmu bilmiyorum ama stresden olur..
Her hamilelikde ilk 2-3 ay risklidir.. dusuk ihtimali cok yuksek olur..
Oyuzden stres yapma Rabbime dua et bebehjne saril canimmm. ALLAHIM SANA VE BEBEGINNE SIFA VERSIN KORUSUN AMINN

Sıkıntı oluyor canım bidaha baktirma derim. Bende basta baktirmayacaktim daha once yasadigim icin diş gebelik ihtimaline dayanarak baktirdim. Zaten karından kese görünmüş dış olmadığı belli hemen o öyle belli olmuyor ayrıca 1 ay bilemediler ve kanama yaşadım:(( kesede gorunmeyebilior 8 haftaya dek. beta takibi belli eder dış gebeligi düşüğe nazil karar verdi?
Tamamda hayatim kese gorunmus bebek gorunmemis.. baska napabilirki eski zamanda hep alttan bakiliyormus dusuk riski olanda..
Sende o da boyle seyler dusunup kendinize stres yapmayin.. siz hamilesiniz canlar dikkat edin ya:))

Kizlar arada geliyor yazilarinizi takip ediyorum.. ama artik biraz aksayabilir bende burasi cunki yogun doneme giriyorum tasinma az kaldi.. firsat oldukca gircem.tabiki ve girdimde guzel hayirli haberlerinizi gorurum insallah.. Opulduniz kizlar iyi geceler/ gunaydin:)

Geri