Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Herkese Günaydın ben geldim kizlar bugün cok güzel bir gün içim içime sigmiyor hala adet olmadım hic belirti yok tek göğüs ağrısı var o kadar
Bence sen test yap canim, negatif ciksada dr à git, adetim düzensiz ve bebek istiyoruz diye soyle canim. Bos bos beklerseniz benim gibi fazla zamaniniz kalmaz....

yok hayı hiç bir şey denemedik 12 12 2014 ilk kez aşılama yaptırdım dr gidiyordum hiç bir şeyiniz yok olur strese bağladı artık yeter dedim biz bu işi beceremiyoruz hazırı varsa hazırı alalım dr bize aşılamayı önerdi öyle yola çıktık

Slm aleykum hanimlar gunaydinlar herkese..... Adetini nekliyenler insaallah hayirlisiyla hamile olursunuzzzz....
Ben adetim bitmek uzere, yeni ay yeni umutlar basliyor, yeni heycanlar :)
Allah hepimizin hakkında hayirlisini versin insaallah...... Umutlarimizi yesertsin rabbim...

yok hayı hiç bir şey denemedik 12 12 2014 ilk kez aşılama yaptırdım dr gidiyordum hiç bir şeyiniz yok olur strese bağladı artık yeter dedim biz bu işi beceremiyoruz hazırı varsa hazırı alalım dr bize aşılamayı önerdi öyle yola çıktık
Hiç birsey yok derken dr unuz once size testler yaptimi ?
Dna gen testi, kromozom testi, hormon testi vs, rahim ici filmi ? Rontgen falan, eşine spermogram, kultur sperm testi, hareketliligi mobilligi tarama testi, bunlar hepsi yapildi mi ? Dr hic biseyiniz yok diyo da neden asilama ya yonlendirdi madem ?
Bence iyi guvenilir bir tup bebek merkezine basvurmaniz gerekir canim...
Insaallah rabbim en kisa zamanda bi bebek nasip eder hayirlisiyla...

Geri