Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm aleykum hanimlar gunaydinlar herkese..... Adetini nekliyenler insaallah hayirlisiyla hamile olursunuzzzz....
Ben adetim bitmek uzere, yeni ay yeni umutlar basliyor, yeni heycanlar :)
Allah hepimizin hakkında hayirlisini versin insaallah...... Umutlarimizi yesertsin rabbim...
aleykum slm hosgeldn canm aminnnn insallah canmm hayırlısıyla insallah isteyen herkesin yüzünü güldürsün rabbim aminn

Kızlar bu ayy hamiş varda bakalım kım olacak içimden bi ses ıyı haberler olacak dıyo ceylın limon ben su an adını ahatırlaöadım arkasalar hepimiz bebişler beklıyoz gibime gelıyo benım gousum halla agrıyo bıde kasklarda krap seklınde agrı var rahım agrım gectı cok sukur hayırlıs mevlamdan o herseyı bızden ıyı bılır umudumuzu yarıda koymaz işallah bu ayyy sızleri sevıyorum kader arkadaslarım :)
aminn canmm yaaa insallah dediin gibi hepimiz hamişizdir toplu hamişlik kutlarızz :) bLzde seni sevioruz canm:)

Benimde yumurtlama dönemim geliyo takip etmedim ama tahmin yani ve dün ilk kez eşim yatakta durdu durdu düşündü ve çocuğumuz olursa adı deniz olsun dedi kız erkek farketmez bilmiyorum inşallah olur ya çok yürekten dua ediyorum tabi sizin içinde pazartesi hast gidiyorum bakalım türkiyede olsam derdimi anlatırım da burada nasıl olacak bilmiyorum kızlar limon yasemin ve Ceyli inşallah hayırlı haber verirsiniz ve tabiki arzum sen :)
insallah hayırlı haberleri hepimiz veririz sennde gelcek ay duyarız haberini isallah

Geri