Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ben hafta da bir idrar testi yaptım negatif 50 gün içinde cnm artık dr gitme zamanı geldi

Çok sıkıldım bunaldim kimseye belli etmiyorum güçlü durmaya çalışıyorum maske takıp gülüyorum gerçekten çok yoruldum hayatım sanki gebe kalmakla yükümlü yok ama öyle değil git gez toz kafanı dağıt ama yok şaheste bu olmuyor sa olmuyor zorlama zamani varkendime cok kızıyorum her ay bu vaka yi yaşamak tamam diyorum bir dahaki ay söz kafaya takmam yine aynı ben bu zihniyet i degistirmeden olmaz rahat olmam lazım olmuyor uzun oldu biliyorum ama idare edin kızlar

Kizlar allahtan ümit kesilmez sonunda bebeğimiz olacak herseyin vakti zamanı var biz biraz sabırsıziz ondan halbuki stres ne kadar etkiliyor ama elimizde değil iste olmuyor ben yapamıyorum sizicok iyi aanlıyorum ne olur üzülmeyin
canm coook haklısınn bende senin durumundaımm ama daa benim 6 günüm gecti 15 e kadar yolu var dr larda sorun yok dio bende anlamdım işte bence dr git kan testi yaptır yoksada adetini düzenlicek ilac verir canmm

Artı ılac kulanıyorum acıl gıtmem gerk doktora allahım sen bı yol goster olmaz sa yarı ılk ısım erken kalkmak ve yalvara yakar gıtmek ben fmf hastasıyım atak gecıre bılırım allah korusun dusuk yapa bılırım ilacımı bırakırsa kulansam bebege zarlı mı bılmıyom cok kotu stersteyım kızzlarr kafaö corba bınlerce soru oldu ssevın sem mı uzulsem mı bılemoyom allah bo kapı acar umarım
Canim benim kaç defa yazdim bu konuda sana, bana guvenmiyormusum arzum ? Ben bilmeden sana bisey soylemem kesinlikle.
Fmf ilacini sakin birakma, düzenli olarak ic. Asil birakirsan atak gecirirsin. Hem rahat ol atak gecirsende bebek dusmez. Sadece sagliksiz bebek dusme tehlikesi gecirir. Rahat ol canim ve bana lütfen güven. Ilacini sakin birakma.

Canım ben yurtdışındayım ve çarşamba bayramları var tatil yani gidemiyorum yılbaşından sonra ya kalıyo ama sen özele git canım senin önemli
Ahhh canımm ah su an ilce de yîm camnım
Ahhh canımm ah su an ilce de yîm camnım

Canim rahat ol, evham yapma bos yere, asil boyle davranarak bebegini kotu etkiersin.
Rahat ol canim, colchicine i günlük düzenli olarak ic. Sagligina ve keyfine bak. Bu gunleri güzel degerlendir tadini çikar hamileligin. Kotu dusunmeyi birak canim. Rdv tarihin gelince de dr à gidersin.
Sadece colchicine ve folik asit ic. Baska bisey içme.
Ictigin baska ilac varmi ??? Cvp bekliyorum canim...

Geri