Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Çok sıkıldım bunaldim kimseye belli etmiyorum güçlü durmaya çalışıyorum maske takıp gülüyorum gerçekten çok yoruldum hayatım sanki gebe kalmakla yükümlü yok ama öyle değil git gez toz kafanı dağıt ama yok şaheste bu olmuyor sa olmuyor zorlama zamani varkendime cok kızıyorum her ay bu vaka yi yaşamak tamam diyorum bir dahaki ay söz kafaya takmam yine aynı ben bu zihniyet i degistirmeden olmaz rahat olmam lazım olmuyor uzun oldu biliyorum ama idare edin kızlar

Canim benim stres yapmamak elde değil stres yapiorum diye stres yapmamak elinde ama.. evet ben yaptim Rabbim yaradanım ol derse olacak diye dua et bebeğim...

Çok sıkıldım bunaldim kimseye belli etmiyorum güçlü durmaya çalışıyorum maske takıp gülüyorum gerçekten çok yoruldum hayatım sanki gebe kalmakla yükümlü yok ama öyle değil git gez toz kafanı dağıt ama yok şaheste bu olmuyor sa olmuyor zorlama zamani varkendime cok kızıyorum her ay bu vaka yi yaşamak tamam diyorum bir dahaki ay söz kafaya takmam yine aynı ben bu zihniyet i degistirmeden olmaz rahat olmam lazım olmuyor uzun oldu biliyorum ama idare edin kızlar
Bende ayni durumdayim canim

canm gercekten bende cook istiorum yapmayı ama cook korkuorum hüsrana ugrarımm die azıcık daaa beklim adet olmazsam ondan sonra yapim diorumm
Kuzum bunun için hüsrana ugranilir mi ? Dünyada oyle dertler yasayanlar varki, bizim derdimiz yaninda hiç kalir. Tamam bizim yasadigimizi da bir biz birde allah bilir. Ama yinede halimize sukurler olsun demeliyiz.

Simdi testi yap. Negatif cikarsa da, icabina bakarsin, dr à gidersin. Boyle bos bos beklemekten cok daha iydir !

Kizlar ya cok onemli bi sorum var nolur fikrinizi Soyleyin...
Benim son adetim beş gün onceden başladi bu ay. Buna ragmen, adetim başlamadan beş gün onceden akintilar baslamisti. Yani, gerçek adet tarihime on gün kala lekeler gelmeye baslamisti ve Adet tarihime bes gün kala da adet oldum.
Dün sekizinci günümdu ve yikandim yani adetten temizlendim. Ama bugün, hem akinti geldi kirmizi, hemde yumurtlama sonunda yapiskan akinti olur ya, oyle akinti geldi iki defa...
Biraz karisik ama umarim anlatabildim sorumu...

Sizce bu ne demek oluyor ?
Adetim yeni bitmisken, Simdiden yumurtlamiş olabilir miyim ?
Geçen ay 12.ci gün ovulasyon gerceklesmis ti..
Bugün 9.Cu günümdeyim daha...

Geri