Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

SLM KIZLAR BURASI NE GUZELMIS GECEN AY BENDE ASILAMA YAPTRDIM AMA MALESEF NEGATIF SIMDI EN SON 12.12 DE ADET OLDUM AMA BENDE YUMRTLAMA HESAPLAMA HIC YAPMADIM O TESTTEN BENDE ALIP YAPACGIM ISIIMZI KOLAYLASTIRIR BELKI ONUMUZDEKI AYDA IKINCI ASILAMAM OLACAK ARZUM GAMZEM SEN HAMILESIN SANIRIM KAC AYLIK NASIL OLDU ASILAMA FALAN MI

SLM KIZLAR BURASI NE GUZELMIS GECEN AY BENDE ASILAMA YAPTRDIM AMA MALESEF NEGATIF SIMDI EN SON 12.12 DE ADET OLDUM AMA BENDE YUMRTLAMA HESAPLAMA HIC YAPMADIM O TESTTEN BENDE ALIP YAPACGIM ISIIMZI KOLAYLASTIRIR BELKI ONUMUZDEKI AYDA IKINCI ASILAMAM OLACAK ARZUM GAMZEM SEN HAMILESIN SANIRIM KAC AYLIK NASIL OLDU ASILAMA FALAN MI
hossgeldn aramza canm ınsallah onumuzdekı ay aslaman tutar hams olursn

kzlar moralm cok bozuk suan aglyorm :( sut hormonu yuksek ckti takbe alcaz dedi bazen yanls ckablyms hem alttan hem karndan ultrasonda muayne etti kistn yk dedi dogustan yumurta tembelligi varms hamle kalmyi zorlastryms ama bunu dememz icin 8 ay dha gecmesi lazm dedi braz ilthap var dedi ilac verdi 2hafta snra tekrar gel dedi ya benm cocugm olmazmi varmi yumrta tembellgi olup hamle kalan :(

merhaba kızlar...benim adetimin 22-23 ü gibi olması gerekiyorsu hala olmadım..hiçbir belirti yok bana göre..yalnız bugün midemde bi baskı gibi bişey oldu istifra ettim arada olur benim ama..aslında adetim düzenlidir geç değil 1-2 gün erken bile gelir bakalım bugün de olmazsam yarın test yapıcam...bir de çok üşüyorum ellerim ayaklarım hiç ısınmıo..bi komşum hamilelikte böyle bişey yaşamış...bakalım dua edin hayırlısı inşallah olmazsa sorun değil de...olursa da çok sevinirim...

bende dış gebelik yaşamıştım. kimyalsal gebelik nasıl oluyor belirtileri ne yazarsan sevinirim...
kzlar moralm cok bozuk suan aglyorm :( sut hormonu yuksek ckti takbe alcaz dedi bazen yanls ckablyms hem alttan hem karndan ultrasonda muayne etti kistn yk dedi dogustan yumurta tembelligi varms hamle kalmyi zorlastryms ama bunu dememz icin 8 ay dha gecmesi lazm dedi braz ilthap var dedi ilac verdi 2hafta snra tekrar gel dedi ya benm cocugm olmazmi varmi yumrta tembellgi olup hamle kalan :(
Canim bozma morelini, benim bi arkadaşim da yumurta tembelliği vardi, klomen e basladi, bes ay sonra hamile kaldi. Üstelik dort yildir da bebegi olmamisti

Geri