gebe

Erken Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Amin insallah tesekur ederim asiye sari

asiye sarı bunu beğendi.
  2. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Amin insallah tesekur ederim asiye sari

3. assmnm

assmnm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Slm kızlar.benim regl günüme bir hafta var.alt karın bölgesinde garip bir ağrı sağ kasığımda da batma nasıl desem içeriden ateş basar gibi kasılma var.oturup kalkarken içimden biyerler acıyor.göğüslerim çok şiş patlayacak sanki.bebek çooook istiyoruz.bunlar belirti olabilir mi acaba.2.5 yıllık evliyim hiç korunmadık.hiç bir sebep yok diyor dr.lar.2 ay hapla yumurta takibi yapıldı tutmadı.aşılama ardından tüp bebek derken hep hüsran oldu :cry:eşimle çok üzülüyoruz.bu ay kendimde bu kadar erken belirtiler olunca acaba diyorum.hani regl belirtisiylede aynı aslında.bilgisi olan cevaplarsa çok mutlu olurum.allah tüm isteyen anne adaylarına sağlıklı ve hayırlı bir doğum ve evlat nasip etsin.

Sibel6153 bunu beğendi.
  4. assmnm

assmnm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ha bu arada bu sayfayı baştan itibaren okumaya çalıştım okuyanlar bilir şu parmakla deneme yöntemini bende bir deneyeyim dedim.ama bir şey anlamadım açıkçası parmağımın ucuna değen bir şey yok öyle boşluk,yan duvarlarını hissettim ama parmağımın ucuna değen paravan gibi bir şey yoktu.deneyen var mı acaba.

5. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Farklı bölümde aynı soruyu sormuştunuz yanıtladık.Lütfen başka bölümde aynı soruyu yöneltmeyin. + Parmakla gebelik teşhisi yapmaya kalkmayın. Bu durum şayet gebelik söz konusu ise düşüğe neden olabilir. Hekimler bile gebeliğin ilk haftalarında vajinal usg den gebelik için risk oluşturacağından dolayı kaçınır. Lütfen bu detayı dikkate alın.Böyle yöntemleri denemeye kalkmayın. Gecikmeniz olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı en net şekilde öğrenirsiniz..

6. assmnm

assmnm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yazıma cevap gelmeden aynı anda diğer yere de yazmıştım.zaten gebeliğin mümkün olmadığını yazmışsınız o zaman parmak yöntemi de bir zarar vermemiştir.teşekkürler.

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Verdiğim yanıtta gebe olmadığınızı , yada gebe olmanızın mümkün olmadığını yazan her hangi bir ayrıntı görmedim + Yazdıklarınızın gebelik belirtisi olmayacağını belirttim ..

8. assmnm

assmnm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün lavaboda peçeteye açık pembe kan geldi kızlar.ağrım hala devam ediyor.ayın 5 falan regl günüm.bu kadar erken adet olabilir miyim.genelde gecikir ama erken gelmez.benim gibi olan varmı aranızda.

9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mens zaman zaman erken başlayabilir. Yani imkansız bir durum değil.Her bayanın mutlaka yılda 1-2 defa mensi 4-5 gün erken gelmiştir. İlerleyen saatlerde mens olup olmadığınızı anlarsınız. Şayet lekelenme şeklinde olursa kanama pazartesi HCG testi yaparsınız.

10. karakız7

karakız7 Forum Okuru

meraba bi sorum olcaktı adetime 9 gun var ama ck fecı gögüsüm sızlıyo ucları dokundukca acıyor bacaklarımda agrı var belımde agrı var aşiri gaz var karnımda halsızlık var bas agrısı oluyo ara ara yemek yedıgım halde karnım ac gıbı gurulduyo kramp gırıp duruyo sol kasıgıma halsızlık de var bugun agzımda metalik gıbı bı tat var gece uyuymıyrm sabahları da 12 den asaga kalkamıyrm yatakdan cıkasım gelmıyor acaba bunlar hamilelık belırtısı mı

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , mensinize 9 gün gün var bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz + gebelik belirtileri gebeliğin 4-5-6. haftaları başlar. Muhtemelen soğuk almışsınız yada psikolojikmen belirtileri yaşıyorsunuz.

12. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Düşük yaptım bebeğimi kaybettim. Allah kimseye yasatmasin çok zor bi durum...

13. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    çok geçmiş olsun.Allah aynı acıyı tekrar yaşatmasın canm

14. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hanımlar benim bi sorunum var düşükten snra beni kürtaja aldılar tansiyonum düşük olduğu için ağrı kesici yapılmadı alt bolgeme uyuşturucu iğne vurulup işleme başladı kürtaj sırasında çok zorlandim ağrım da çok oldu. İki gün oldu şuan kasiklarimda ağrı var bazen sancı gibi geliyo ve alt bolgeme batma gibi acı veriyor o sancı geldiginde. İlk gün sadece tuvalete cikitigimda kanama oldu dün leke gibi. Akinti oldu. Bu Agri normal doktora gitmeli miyim

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Kürtaj olalı 2 gün olmuş bu yakınmaların olması normaldir. Sonuçta rahim işlem görerek tahliye edilmiş. Genital hijyenine dikkat edin üşütmemeye bakın.Hekiminiz ilaç verdiyse düzenli aksatmadan kullanın. Ağrılar dayanılmaz olursa hekiminizle irtibata geçin.

Erken Gebelik Belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  2. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  3. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  4. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş