Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Napicam bilmiyorum gerçekten üvey ailemin yanina gitsem nasil olacak onuda bilmiyorum hava desen berbat
Otur oturdugun yerde canim, hiç rahatini bozma. Akilli ol biraz, uyanik ol biraz canim benim. Aksam lari esin gelince esine onlari ov, dedi Sagolsunlar bana çok iyi bakiyolar, hiç biseyimi eksik etmıyolar, allah onlardan razi olsun diye ovguler yagdir. Unutma, tatli dil yilani deliginden cikartir.

Otur oturdugun yerde canim, hiç rahatini bozma. Akilli ol biraz, uyanik ol biraz canim benim. Aksam lari esin gelince esine onlari ov, dedi Sagolsunlar bana çok iyi bakiyolar, hiç biseyimi eksik etmıyolar, allah onlardan razi olsun diye ovguler yagdir. Unutma, tatli dil yilani deliginden cikartir.

Esim gelmiyorki buraya mecbur durucam burada zaten hava berbat :(

Üvey babam kanser oz babam hastanede yatiyor gitmek istedim hyr dedi gidersen bosanirim dedi bnde tamm dedi bu adam ne beni ne çocuğu düşünüyor:( siddetide oldu 3 defa ikisi tokat biri bogazimi sikti birinde bucak dayadi allahim yardim etsin inş. Kizlar sizden allah razi olsun
Canım allah yardimcin olsun Ya gerçekten çok zor günler yaşanırsin hala da yaşıyorsun Belki allah Islah etsin canım ne diyeyim

Geri