Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar benımde bugun 9.gunum bıtıo asılamann bakalım ne olack ağrılarım gectı cok sukur ıkı gun cok agrı oldu dun oluyordum elfıdam senı dınledım battanıyenn altına gırdım yattım gect cok sukur bakalım ne oalcak sonuç hayırlıs ıns mcasksın benle ılgılı ne hısssdıyorsun :)
Mcnij hisleri gitti elfidamla:))
Hicbisey hissedemiyorum melek cennetinr uzuldum cok :(
Az gunlerin yaklassin sen belirtileri yazarsin biz tahminler yapariz :))
Insallah Rabbim yuzune guler bebegini verir insallah aaglikli sekilde:) ve hepinize insalllahhhhh

Canim fethiye de otel adi prime beach mi ?
Daha once kas à gittim ama pisman oldum, yol beni oldurmustu.

Kizlar baska bildiginiz otel varmi ? Hepsine bakip karar vercem.
Daha once caprices e gittim, ama Simdi cok pahali, o yüzden uygun bakiyorum.
Yok marmariste o otel canim.. suan nerenin mevsimi sicakliklar nasil bilmiyomki d-reizen bak canim 5 yildiz, hersey dahil olmasina, bide gidenlerin yorumlarina bak canim osekilse begendugine gidersin..

Erken belirti yasauablar var canim.. olmazsa adetine 4 gun kala erken.testlerdrn yaparsin insallah hamisdirsin:) supheli durumun var:)
insalllaaahhh cannnmm allahım herseyin hayırlısını versn hepimiz için ama adetimi beklerm test yapmak için doktrum test yap demezse tabi ama bakalım persembe dktr kontrolm var baklm o ne dicek

insalllaaahhh cannnmm allahım herseyin hayırlısını versn hepimiz için ama adetimi beklerm test yapmak için doktrum test yap demezse tabi ama bakalım persembe dktr kontrolm var baklm o ne dicek
Doktoruj derse yaparsin canim demesse adete 3-4gun kala erken testlerdeb yaparsin zateb cikar eger erken dollenmeyse insalllahh hamisdirsin..
10 gun onceden gogus sismesi adet belirtisinr erken diye dusunuyom hamileliginfr etkin belirtisi.. Ama hayirlisi bazen okadar umutlaniyozki kaliyoruz.. belirti yasaman guzel umud katiyo cabimmm insallah hamusdirsin:)

Doktoruj derse yaparsin canim demesse adete 3-4gun kala erken testlerdeb yaparsin zateb cikar eger erken dollenmeyse insalllahh hamisdirsin..
10 gun onceden gogus sismesi adet belirtisinr erken diye dusunuyom hamileliginfr etkin belirtisi.. Ama hayirlisi bazen okadar umutlaniyozki kaliyoruz.. belirti yasaman guzel umud katiyo cabimmm insallah hamusdirsin:)
hayırlısıyla insallah canmmm aynen umutlanıoruz hüsran oluo insallah bu ay öle olmaz ama benm gögüsler yeni deil canm yaa adetm bitti 1 gün sonra ucları agrımaya basladı 4 5 gündür hertarafı agrıo ve sisti dokunamıoru, bile anlmdm neden böle oldu normalde benm böle olmazki ignelerden dolayımı acaba cözemedm canm

Geri