Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

YANLIŞLIKLA BU SAYFAYA YAZDIĞIMI SÖYLEDİM EDA ORADA BİR ARKADAŞ 2 YILDIZ BEBEĞİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ VE İNŞAAH BİR KIZIM OLUR DEDİ BEN DE ÖNCE ANNE OLMAYI DİLEMESİ İÇİN BÖYLE YAZDIM YANLIŞ YERE YAZDIĞIMIZA SÖYLEDİM YANLIŞ YAZINCA DA ALAKASIZ KALDI YAZDIĞIM BU SAYFA DA OK.
ama bak ne güzel demıs ıns bı kızım olur demıs bunda ne kotuluk var yaa ınss olur demıs yanı ınsanlar zaten sıkkın bole bısı yazman cok saçma geldı bana açıkçası

YAA BEN DE KÖTÜ NİYETLE SÖYLEMEDİM İLK ÖNCE HAYIRLISINI DİLEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİM NE VAR BUNDA ÖNCE ANNE OLMAYI DİLEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİM AMACIM RENCİDE ETMEK DEĞİLDİ DOĞRU DUA DAHA ÖNEMLİDİR BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM
YA TABIKIDE DOGRU DUA ONEMLI AMA LANK DIE BISI SOLEDIN KI DOGRU YERE DE YAZSAN INSAN SINR OLUR BAK BILMIRUM COCUGUN VAR MI YOK MU AMA BENIM 3 SENEDIR OLMUO KI INSANIN HAYILRISINI ISTER AMA GONLUNDEDE ICTEN ICE BISI ISTER KI RABBIMIN GONLU COK GENIS ISTEYIN KI VERIM DIOR ERKEK DUASI KIZ DUASI BILE VAR DEMKKI RABBIM VEREBILR ISTERSE AMA ILLA DIRETENLERE BENDE KIZARIM AMA HAYILRISIYLA INSS DEMEDE DE BI SAKINCA YOK BENCE

Handan yanlis yere yazdigin icin tepki aldin sanma.
Sen nereye yazarsan yaz senin dusuncen yanlisti..
Sen duadan sorumlu prf. Dr.dcnt handan misin?
Bi insanjn insallah kizim olur sozune sen once hamile olmayi dile demek normal biseymi..
O kisinin senelerce cocugu olmadini hatirlatiyosun.
Bunjn yerine insallah allah hayirlisyla hamile olmayi nasip etsinde kiz erker hepsi kabul olur dersin..
Insanlari kirmadan konusmak esasdir.. yoksa herkez biliyor once saglikli olmasina dua etmeyi..
Buyuzden benden tepki aldin.
Neyse.. biz herkesi anlayisla karsiliyoruz nereye ne yazarsan yaz ama benim burdaki arkadaslarimin hicbirine boyle bir hitapda bulunma yeter senide anlayisla karsiliyorum;)
Eda canim ahuahhaha beni guldurdun alemsin:))
Oncelikle saglikli olsun Rabbimden dilegim ama ilk hamile oldumu bilmeden oglum.dedim.. icime hep oglan geliyodu.. halada ole ama kiz diye hissetmek istiyom:D

Handan yanlis yere yazdigin icin tepki aldin sanma.
Sen nereye yazarsan yaz senin dusuncen yanlisti..
Sen duadan sorumlu prf. Dr.dcnt handan misin?
Bi insanjn insallah kizim olur sozune sen once hamile olmayi dile demek normal biseymi..
O kisinin senelerce cocugu olmadini hatirlatiyosun.
Bunjn yerine insallah allah hayirlisyla hamile olmayi nasip etsinde kiz erker hepsi kabul olur dersin..
Insanlari kirmadan konusmak esasdir.. yoksa herkez biliyor once saglikli olmasina dua etmeyi..
Buyuzden benden tepki aldin.
Neyse.. biz herkesi anlayisla karsiliyoruz nereye ne yazarsan yaz ama benim burdaki arkadaslarimin hicbirine boyle bir hitapda bulunma yeter senide anlayisla karsiliyorum;)
Eda canim ahuahhaha beni guldurdun alemsin:))
Oncelikle saglikli olsun Rabbimden dilegim ama ilk hamile oldumu bilmeden oglum.dedim.. icime hep oglan geliyodu.. halada ole ama kiz diye hissetmek istiyom:D
cnm benım bak benımde uc senedrı olmuyo allah bılıo ya kul bılse ne olur hayrlı sağlıklı sıhhatlı olsunda ben oğlum olsun ısterdım hep ılkını ama esımde kız ıster yanı gonuldekını allah bıldıkten sonra kul bılse ne olur kı :)
sen gul cnm hep sakın ol :D

Mide bulantilarimda cok az oluyo cevremde diyorki erkek xocukda bulanti cok olmazmis..
Eger erkek olursa esimin sulalesinin yurutecek erkek olucak..
Yani aslinda esimin sulalesinde bitane erkek var torunlardan olan..
Ama onun biraz sorunlari var hani biraz farkli.. ben gormedim cocugu ama hani ben onuda kabul ediyom sonucta evlenir Allahin izniyle Rabbim herkeze veriyo nasibini engellide olsa..
Ama esimin sulasi engelli oldugu icin onu es geciyo.. diger cocuklardan kiz dogunca hep simdi esimin cocugunu merak ediyolar.. erkek olcakmi diye..
Bana sorarsan yanlis sonucta o cocukda bu soyadi tasicak.. o evlensede bakalim cocugu olucakmi diyolar..
Halbuki nice engelliler evleniyo cocuklari oluyo..
Bazi insanlar hosgoruyle bakamiyo.. Rabbim o cocugu evlendirsin cocuk versinfe ozaman utanirlar

cnm benım bak benımde uc senedrı olmuyo allah bılıo ya kul bılse ne olur hayrlı sağlıklı sıhhatlı olsunda ben oğlum olsun ısterdım hep ılkını ama esımde kız ıster yanı gonuldekını allah bıldıkten sonra kul bılse ne olur kı :)
sen gul cnm hep sakın ol :D
Bende hamile olana kadar oglum olsa istiyodum amasimdi kizim olsunds istiyom oglum olsunda istiyom oyuzden ikis olsun insallah:))) Rabbim saglikli eylesin minnak guzumuuu hepsi kabulumuz.. sende insallah hamisdirsinde yegenine arkadas olur insallah:)

Geri