Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Yemek hic yiyemiyosan dpktoruna soyle ama uzun sure ac kalman iyo degil.. psikolojikde olabilir hayatim cunki 6. Haftadan vasliyo mode bulantisi..
Ben iyim canim arada vuruyo mide bulantisi geciyo.. mide bulantisindab sprun yok cok ama yorgunluk cok beter bende
Canım Psikolojik sanmıyorum ya ufak bi koku burnuma gelince midem bulanıyo sabah kalkıyorum midem bulaniyo sırf bulanti hissetmim diye uyuyorum geri ya

Kizlar canim o kadar sikkin ki anlatamam. Ya bi senedir tatil için ugrasiyorum ama nafile esimi bi turlu ikna edemiyorum ya. Her seferinde baska bi bahane uyduruyo ya artik bu duruma iyice sinirlendim ya yeter ya kalkip tek basima gidicem o olcak sonunda !
Ya bi insan hiç mi tatil yapmak, dinlenmek istemez ya !
Once annesinden korkuyordu, annem duyarsa burnumuzdan getirir tr ye geldik de yanina gitmedik diye dedi. Iki yil içinde annesine üç defa gittik izine...
Simdi gidelim diyorum adam halaa cocuk gibi on tane bahane uretiyo ya ! Iyice gicik olmaya basladim ya.. Ev alicaktik diye gitmedik evi baskasina sattilar alamadik. Simdi benim tatile ihtiyacim var diyorum adam hala anlamamakta direniyo ya ! Ya diyorum ki kendim için istemiyorum ikimiz için istiyorum çünkü buna ikimizinde ihtiyaci var diyorum yok anlamiyo ya hiç tin ! Ne heves birakti ne bisey ya !
Bana diyoki sen saniyosunki tatile gidince, donunce hamile olcaksin, sen kendini oyle sartlandiriyorsun diyo bana ! Ya diyorum ki neden anlamiyosun beni, kafami dagitmaya ihtiyacim var. Bunu aile dr um bile tavsiye etti ya ! Ama yok adama anlatamiyorum ki ! Gorumcem yilda üç defa tatil yapar Kvalidem in kusecegini kimse dusunmez, ama ben uç yilda bir defa tatil yapicam, Kvalidem kusecek diye esimi iknaa edemiyorum ! Tam ikna ettim diyorum bu sefer baska mazeret buluyo, yok havalani otele uzakmis da nasil gecermisiz de sanki ilk defa dolmus à binicez ya ! Sanki adam tr de buyumemis !
Zaten morel sifir, bide bu adam in vurdum duymazligi beni iyice uzüyor ya. Kendimi degersiz hissetmeye basladim artik.
Elfidam üzme kendini canım ona uygun dille anlat canım kimse bilmek zorunda değil de tatile gittiğimizi kolay şeyler yaşamıyoruz de dinlenmemiz kafa dağıtmamiz gerek göreceksin iyi gelecek falan de çocuk olcak diye şartlandirmiyorum de bunu bizim için istiyorum de canım üzme kendini ama

Ya o konuyu hallettik yani anlastik tatile gidip gelicez, zaten bu yil gittik kaldik bi ay annesinde. Ama adam her seferinde baska bi bahane uyduruyo ya, yani gitsek de ben onu zorla goturmus olucam ! En çok da bunu sinir oluyorum ! Aslinda Kendisi ustemesi dusunmesi lazim, iki yildir gitmedik deyip Kendisi atarlamasi lazim ama nerdeeeeeeeeee hep ben durtecem hep ben istiyecem yoksa hiç biseyi yapacagi yok !
Normalde yaz gelince erkekler tatili dusunur butun sene yoruldugu icin ama demdkki senin esin hic yprulmuyp hayatim:) olsun sen israr et onada iyi gelir alisir.. heleki otelde iyi cikarsa keyifli gecerse daha cok sever

Normalde yaz gelince erkekler tatili dusunur butun sene yoruldugu icin ama demdkki senin esin hic yprulmuyp hayatim:) olsun sen israr et onada iyi gelir alisir.. heleki otelde iyi cikarsa keyifli gecerse daha cok sever
Yorulmaz Olurmu yoruluyo tabii bir bucuk yildir hic durmadan calisti, tr ye gittik orda bile onbes gün calisti annesinin evinde tadilat yapti. Cok yoruldu ama adamin aklina tatil yapmak gelmiyo ki, bizim yanimizda Abim iki yilda alti defa gitti tatil yapti. Bizimki hic demiyo bizde gidelim. Anlamiyorum ya. Niye boyle yapiyo.

Geri