Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

canmmm benmm ben gece annemle konustummm adeti düzensizmiş hamile kaldıktan sonraaa dokuzay boyuncaaa kanaması olmus ama cook sükür bizde bise yokkk üzme kendini moralini yüksek tut canmmm insallah gecer allahın izniyle

Süregelen kanamami yoksa aylik standart adet gibimi?

Suyuna gittigim için uç yildir bi tatil yapamadik. Ben zorlamasaydim esim balayi bile yapmiycakti. O zaman da babami devreye koymustum, Esim mecbur kalmisti. Üstelik taki parasindan cikartmistik parasini. Esim paraci degildir. Bi kardesi tel de konsol istesin, Esim hemen hallederiz der yapar. Ben iki yildir tatil diyorum hep erteliyo. Artik bu durumdan Sikildim bunaldim.
Bnm esimde öyle cnm cok disari gezmesni sevmiyo ama huzurunu bozma ağzının tadı kacmasn tatil icin annelernde cekiniyolr bnmkide aynen napim bnde susuyorum huzurum icin

Canim benim, üzülme, benim bi tanidik teyze, hamiliginde tam dort ay adet gormeye devam etmis. Stres yapma, sadece keyfine bak, dinlen. Beslenmene dikkat et. Limon ve koyu cay fazla tuketme canim.
Se
Bebegin yukari tasinmasi ne oluyor kizlar?
Rahmin yukaridina cikmasi gibi birseydr bnce senin kanamn stresten oluyo cnm valla bak stres ypma diycem ama elimizde deil dr bna dedi sen strestn adet olmuyosun kuruyorum adeta

Geri